📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
5
🏟
✔ Краен резултат
0
? ? ? ? ?
Владение на топката
44%
56%
16
Общо удари
5
8
Точни удари
3
4
Неточни удари
2
5
Корнери
1
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
1
Засади
0
11
Удари в наказателното поле
1
5
Удари извън наказателното поле
4
4
Блокирани удари
0
3
Спасявания
2
13
Нарушения
13
264
Точни пасове
370
345
Общо пасове
465
13
Free Kicks
13

🔁 Директни срещи

7
1
2
🟢 Heracles 🟡 Равенства De Graafschap 🔴
Дата Мач Резултат
16.01.2025 De Graafschap - Heracles 0 : 2
07.04.2023 De Graafschap - Heracles 5 : 3
07.10.2022 Heracles - De Graafschap 3 : 2
31.07.2021 Heracles - De Graafschap 2 : 2
22.08.2020 De Graafschap - Heracles 1 : 0
30.03.2019 De Graafschap - Heracles 1 : 2
21.09.2018 Heracles - De Graafschap 4 : 0
23.01.2016 Heracles - De Graafschap 2 : 1
24.10.2015 De Graafschap - Heracles 0 : 1
21.04.2012 De Graafschap - Heracles 2 : 3

🗓 Последни мачове: Heracles

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 FC Eindhoven - Heracles 1 - 3 W
24.08.2026 Jong Utrecht - Heracles 1 - 6 W
14.08.2026 Heracles - Den Bosch 3 - 2 W
07.08.2026 VVV Venlo - Heracles 3 - 4 W
01.08.2026 Heracles - Volos NFC -

📆 Последни мачове: De Graafschap

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 De Graafschap - Almere City FC 1 - 4 L
23.08.2026 VVV Venlo - De Graafschap 2 - 1 L
17.08.2026 De Graafschap - Jong AZ 2 - 5 L
09.08.2026 Helmond Sport - De Graafschap 1 - 1 D
01.08.2026 De Graafschap - Excelsior 1 - 5 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Heracles и De Graafschap е насрочена за 04.09.2026 18:00 в Eerste Divisie. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Heracles е на позиция 16 с 0 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. De Graafschap е на позиция 1 с 0 точки.

Последни резултати

Heracles има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLWLLLL. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. De Graafschap има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDLWLLLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 3.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Heracles има 7 победи, равенствата са 1, а De Graafschap има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.60. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 80%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Heracles с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 62.44%, 19.72% и 17.84%. Разликата в моделния momentum е 44.60 пункта в полза на Heracles. Оценката за качество на входните данни е 99/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.50 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.34%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Heracles 0 / De Graafschap 0 подкрепя De Graafschap със средна промяна 3.14 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 26, оценка 85/100, успеваемост на групата 85.38% при 465 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Heracles като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на De Graafschap като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 16:00:07 · Заключен: 2026-09-04 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Heracles и De Graafschap завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.6 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.5. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Heracles като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Heracles получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на De Graafschap като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой De Graafschap получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше De Graafschap с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.14 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 5:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 26. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 16 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 22:24:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.