📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
2
🏟 GelreDome , Arnhem
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?
Владение на топката
57%
43%
18
Общо удари
6
2
Точни удари
2
9
Неточни удари
4
6
Корнери
1
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
11
Удари в наказателното поле
3
7
Удари извън наказателното поле
3
7
Блокирани удари
0
1
Спасявания
1
15
Нарушения
7
335
Точни пасове
254
415
Общо пасове
337
7
Free Kicks
15

🔁 Директни срещи

1
3
0
🟢 Vitesse 🟡 Равенства FC OSS 🔴
Дата Мач Резултат
06.02.2026 FC OSS - Vitesse 1 : 2
07.12.2025 Vitesse - FC OSS 0 : 0
02.05.2025 FC OSS - Vitesse 2 : 2
02.11.2024 Vitesse - FC OSS 0 : 0

🗓 Последни мачове: Vitesse

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Den Bosch - Vitesse 1 - 4 W
21.08.2026 Vitesse - Almere City FC 0 - 3 L
17.08.2026 Jong Utrecht - Vitesse 1 - 3 W
07.08.2026 Vitesse - Waalwijk 1 - 1 D
18.07.2026 Vitesse - Al-Jazira 1 - 2 L

📆 Последни мачове: FC OSS

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 FC OSS - Jong Utrecht 2 - 1 W
24.08.2026 Jong PSV U21 - FC OSS 1 - 0 L
15.08.2026 FC Volendam - FC OSS 3 - 0 L
07.08.2026 FC OSS - NAC Breda 1 - 2 L
01.08.2026 Genk - FC OSS 3 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Vitesse и FC OSS е насрочена за 04.09.2026 18:00 в Eerste Divisie. Посоченият стадион е GelreDome, Arnhem. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Vitesse е на позиция 15 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:1. FC OSS е на позиция 10 с 0 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0.

Последни резултати

Vitesse има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDLDWDLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. FC OSS има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLLDWLLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Vitesse има 1 победи, равенствата са 3, а FC OSS има 0 победи. Средният общ брой голове е 1.75. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Vitesse или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 57.60%, 22.76% и 19.64%. Разликата в моделния momentum е 37.95 пункта в полза на Vitesse. Оценката за качество на входните данни е 99/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.18 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.18%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Vitesse -0.25 / FC OSS +0.25 подкрепя FC OSS със средна промяна 1.12 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 26 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Vitesse като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.50 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC OSS като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 16:11:02 · Заключен: 2026-09-04 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Vitesse и FC OSS завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 4 директни срещи е 1.75 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.1. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Vitesse като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0.5 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Vitesse получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC OSS като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой FC OSS получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC OSS с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.12 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 22:24:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.