📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
4
🏟 Mandemakers Stadion , Waalwijk
✔ Краен резултат
2
? ? ? ? ?
Владение на топката
55%
45%
14
Общо удари
16
4
Точни удари
6
7
Неточни удари
9
3
Корнери
4
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
1
Засади
1
11
Удари в наказателното поле
7
3
Удари извън наказателното поле
9
3
Блокирани удари
1
4
Спасявания
1
17
Нарушения
7
404
Точни пасове
320
469
Общо пасове
390
7
Free Kicks
17

🔁 Директни срещи

5
1
4
🟢 Waalwijk 🟡 Равенства NAC Breda 🔴
Дата Мач Резултат
09.02.2025 Waalwijk - NAC Breda 5 : 0
26.10.2024 NAC Breda - Waalwijk 4 : 1
19.07.2023 NAC Breda - Waalwijk 2 : 3
18.08.2020 Waalwijk - NAC Breda 0 : 2
25.09.2018 Waalwijk - NAC Breda 2 : 0
10.02.2017 NAC Breda - Waalwijk 2 : 3
16.09.2016 Waalwijk - NAC Breda 2 : 4
27.04.2014 NAC Breda - Waalwijk 1 : 1
01.11.2013 Waalwijk - NAC Breda 3 : 0
26.01.2013 Waalwijk - NAC Breda 0 : 4

🗓 Последни мачове: Waalwijk

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Waalwijk - Jong PSV U21 2 - 2 D
21.08.2026 Helmond Sport - Waalwijk 1 - 1 D
14.08.2026 Waalwijk - Dordrecht 2 - 2 D
07.08.2026 Vitesse - Waalwijk 1 - 1 D
02.08.2026 Waalwijk - Kifisia 3 - 0 W

📆 Последни мачове: NAC Breda

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Roda - NAC Breda 2 - 2 D
22.08.2026 NAC Breda - Jong Ajax 3 - 2 W
14.08.2026 NAC Breda - VVV Venlo 0 - 2 L
07.08.2026 FC OSS - NAC Breda 1 - 2 W
01.08.2026 Bolton - NAC Breda 1 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Waalwijk и NAC Breda е насрочена за 04.09.2026 18:00 в Eerste Divisie. Посоченият стадион е Mandemakers Stadion, Waalwijk. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Waalwijk е на позиция 12 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:1. NAC Breda е на позиция 13 с 0 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0.

Последни резултати

Waalwijk има 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDDWLLDDW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. NAC Breda има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWLWWLWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Waalwijk има 5 победи, равенствата са 1, а NAC Breda има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.90. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Waalwijk -0.75 / NAC Breda +0.75 подкрепя NAC Breda със средна промяна 1.73 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 23 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Waalwijk като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на NAC Breda като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 16:11:02 · Заключен: 2026-09-04 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Waalwijk и NAC Breda завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.9 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.6. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Waalwijk като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Waalwijk получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на NAC Breda като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой NAC Breda получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше NAC Breda с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.73 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 4:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 22:24:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.