Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.12.2025 | Jong AZ - Jong Utrecht | 1 : 4 |
| 30.09.2025 | Jong Utrecht - Jong AZ | 0 : 0 |
| 07.03.2025 | Jong AZ - Jong Utrecht | 5 : 1 |
| 22.10.2024 | Jong Utrecht - Jong AZ | 0 : 1 |
| 12.02.2024 | Jong Utrecht - Jong AZ | 1 : 2 |
| 14.08.2023 | Jong AZ - Jong Utrecht | 1 : 0 |
| 17.04.2023 | Jong AZ - Jong Utrecht | 4 : 0 |
| 09.01.2023 | Jong Utrecht - Jong AZ | 0 : 2 |
| 18.03.2022 | Jong Utrecht - Jong AZ | 0 : 1 |
| 10.09.2021 | Jong AZ - Jong Utrecht | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Jong AZ - MVV | 1 - 2 | L |
| 21.08.2026 | Emmen - Jong AZ | 3 - 1 | L |
| 17.08.2026 | De Graafschap - Jong AZ | 2 - 5 | W |
| 10.08.2026 | Jong AZ - FC Eindhoven | 0 - 1 | L |
| 01.08.2026 | Ijsselmeervogels - Jong AZ | 1 - 7 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | FC OSS - Jong Utrecht | 2 - 1 | L |
| 24.08.2026 | Jong Utrecht - Heracles | 1 - 6 | L |
| 17.08.2026 | Jong Utrecht - Vitesse | 1 - 3 | L |
| 09.08.2026 | MVV - Jong Utrecht | 2 - 1 | L |
| 26.07.2026 | Borussia Dortmund II - Jong Utrecht | 5 - 1 | L |
Предстоящата среща между Jong AZ и Jong Utrecht е насрочена за 31.08.2026 18:00 в Eerste Divisie. Посоченият стадион е AFAS Trainingscomplex, Wijdewormer. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Jong AZ е на позиция 19 с 0 точки. Jong Utrecht е на позиция 20 с 0 точки.
Jong AZ има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLWWWWWD. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Jong Utrecht има 2 победи, 0 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLWWLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 10 директни срещи Jong AZ има 7 победи, равенствата са 1, а Jong Utrecht има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 3.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Jong AZ или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.60%, 21.66% и 19.74%. Разликата в моделния momentum е 38.86 пункта в полза на Jong AZ. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.18 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.29%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Jong AZ -1.5 / Jong Utrecht +1.5 подкрепя Jong Utrecht със средна промяна 1.15 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 85/100, успеваемост на групата 84.68% при 1090 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Jong AZ като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.00 червени и 0.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Jong Utrecht като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Jong AZ и Jong Utrecht завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 13 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.3. В мача бяха отчетени общо 13 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Jong AZ като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0 червени и 0.5 общо картона на мач. В този двубой Jong AZ получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Jong Utrecht като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Jong Utrecht получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Jong Utrecht с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.15 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 16 проверими предварителни индикатора 12 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.