📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?
Владение на топката
49%
51%
1.93
Очаквани голове (xG)
2.00
16
Общо удари
18
5
Точни удари
7
9
Неточни удари
4
4
Корнери
5
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
4
Засади
1
10
Удари в наказателното поле
8
6
Удари извън наказателното поле
10
2
Блокирани удари
7
5
Спасявания
4
8
Нарушения
15
83%
Точност на пасовете
81%
333
Точни пасове
345
402
Общо пасове
426
0.17
Предотвратени голове
0.17

🔁 Директни срещи

1
4
5
🟢 Jong PSV U21 🟡 Равенства Jong Ajax 🔴
Дата Мач Резултат
17.04.2026 Jong PSV U21 - Jong Ajax 0 : 1
17.10.2025 Jong Ajax - Jong PSV U21 2 : 2
20.01.2025 Jong Ajax - Jong PSV U21 4 : 0
12.08.2024 Jong PSV U21 - Jong Ajax 2 : 2
15.03.2024 Jong Ajax - Jong PSV U21 3 : 0
15.12.2023 Jong PSV U21 - Jong Ajax 2 : 2
17.04.2023 Jong Ajax - Jong PSV U21 5 : 4
15.12.2022 Jong PSV U21 - Jong Ajax 2 : 2
07.02.2022 Jong Ajax - Jong PSV U21 2 : 0
10.09.2021 Jong PSV U21 - Jong Ajax 3 : 1

🗓 Последни мачове: Jong PSV U21

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Waalwijk - Jong PSV U21 2 - 2 D
24.08.2026 Jong PSV U21 - FC OSS 1 - 0 W
19.08.2026 Sunderland U21 - Jong PSV U21 1 - 1 D
14.08.2026 Almere City FC - Jong PSV U21 3 - 1 L
10.08.2026 Jong PSV U21 - FC Volendam 3 - 2 W

📆 Последни мачове: Jong Ajax

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Jong Ajax - Helmond Sport 3 - 2 W
22.08.2026 NAC Breda - Jong Ajax 3 - 2 L
17.08.2026 Jong Ajax - Emmen 4 - 6 L
07.08.2026 Dordrecht - Jong Ajax 2 - 1 L
17.07.2026 Jong AZ - Jong Ajax 3 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Jong PSV U21 и Jong Ajax е насрочена за 31.08.2026 18:00 в Eerste Divisie. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Jong PSV U21 е на позиция 17 с 0 точки. Jong Ajax е на позиция 18 с 0 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0.

Последни резултати

Jong PSV U21 има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLWLLWWL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Jong Ajax има 2 победи, 0 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLLLWLLL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 3 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Jong PSV U21 има 1 победи, равенствата са 4, а Jong Ajax има 5 победи. Средният общ брой голове е 3.90. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Jong PSV U21 с увереност 60%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 60.14%, 20.98% и 18.88%. Разликата в моделния momentum е 41.25 пункта в полза на Jong PSV U21. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.57 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.59%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 4 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36). Odd/Even — Odd (коефициент 2). Поне 1 гол в мача (квота 26, оценка 85/100, успеваемост на групата 85.31% при 463 наблюдения). Corners Over Under — Over 8.5 (коефициент 1.24, оценка 89/100, успеваемост на коефициентната група 89.29% при 28 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Jong PSV U21 като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Jong Ajax като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 15:30:03 · Заключен: 2026-08-31 19:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Jong PSV U21 и Jong Ajax завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.9 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.6. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Jong PSV U21 като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Jong PSV U21 получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Jong Ajax като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Jong Ajax получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 26. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 8.5 корнера в мача при коефициент 1.24. Реалният изход по пазара е над 8.5 корнера в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 22:22:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.