Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 22.12.2024 | FC Volendam - De Graafschap | 2 : 1 |
| 11.08.2024 | De Graafschap - FC Volendam | 4 : 3 |
| 08.04.2022 | FC Volendam - De Graafschap | 3 : 1 |
| 10.09.2021 | De Graafschap - FC Volendam | 0 : 3 |
| 24.01.2021 | FC Volendam - De Graafschap | 1 : 4 |
| 07.11.2020 | De Graafschap - FC Volendam | 2 : 5 |
| 09.08.2020 | De Graafschap - FC Volendam | 1 : 2 |
| 20.12.2019 | FC Volendam - De Graafschap | 3 : 3 |
| 23.08.2019 | De Graafschap - FC Volendam | 3 : 0 |
| 09.02.2018 | De Graafschap - FC Volendam | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | FC Volendam - De Graafschap | 1 - 2 | L |
| 27.10.2026 | FC Eindhoven - FC Volendam | 5 - 3 | L |
| 23.10.2026 | FC Volendam - Jong Utrecht | 6 - 2 | W |
| 18.10.2026 | Waalwijk - FC Volendam | 1 - 1 | D |
| 09.10.2026 | FC Volendam - Vitesse | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | FC Volendam - De Graafschap | 1 - 2 | W |
| 27.10.2026 | Roda - De Graafschap | 1 - 0 | L |
| 23.10.2026 | De Graafschap - Waalwijk | 1 - 1 | D |
| 19.10.2026 | Jong Ajax - De Graafschap | 2 - 1 | L |
| 09.10.2026 | De Graafschap - Jong Utrecht | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между FC Volendam и De Graafschap е насрочена за 30.10.2026 19:00 в Eerste Divisie. Посоченият стадион е Kras Stadion, Volendam. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
FC Volendam е на позиция 7 с 19 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 1 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 29:20. Записаната форма е WDWLW. De Graafschap е на позиция 16 с 12 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 15:26. Записаната форма е DLWDW.
FC Volendam има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWLWLWLW. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. De Graafschap има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWDWLWLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи FC Volendam има 5 победи, равенствата са 1, а De Graafschap има 4 победи. Средният общ брой голове е 4.40. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 12.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял De Graafschap чрез Away +0.5. По-новото нормализирано движение за двойката FC Volendam -1 / De Graafschap +1 подкрепя De Graafschap със средна промяна 2.32 процентни пункта при 2 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Поне 1 гол в мача (квота 29, оценка 84/100, успеваемост на групата 83.64% при 648 наблюдения).
Дисциплинарният профил на FC Volendam като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 33.3%, 16.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 12 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на De Graafschap като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 33.3%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 12 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между FC Volendam и De Graafschap завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 14 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 4.4 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 12.2. В мача бяха отчетени общо 14 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на FC Volendam като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой FC Volendam получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на De Graafschap като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой De Graafschap получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 29. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 12 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.