Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.03.2026 | Sparta Rotterdam - PEC Zwolle | 1 : 1 |
| 08.11.2025 | PEC Zwolle - Sparta Rotterdam | 1 : 0 |
| 15.03.2025 | Sparta Rotterdam - PEC Zwolle | 1 : 1 |
| 30.11.2024 | PEC Zwolle - Sparta Rotterdam | 1 : 0 |
| 04.02.2024 | Sparta Rotterdam - PEC Zwolle | 0 : 2 |
| 12.08.2023 | PEC Zwolle - Sparta Rotterdam | 1 : 2 |
| 14.07.2023 | Sparta Rotterdam - PEC Zwolle | 3 : 1 |
| 11.05.2022 | Sparta Rotterdam - PEC Zwolle | 2 : 0 |
| 22.09.2021 | PEC Zwolle - Sparta Rotterdam | 1 : 1 |
| 03.04.2021 | Sparta Rotterdam - PEC Zwolle | 3 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Excelsior - Sparta Rotterdam | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Sparta Rotterdam - Utrecht | 3 - 3 | D |
| 14.08.2026 | Telstar - Sparta Rotterdam | 1 - 3 | W |
| 09.08.2026 | Sparta Rotterdam - Feyenoord | 0 - 1 | L |
| 01.08.2026 | Sparta Rotterdam - MSV Duisburg | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | PEC Zwolle - NEC Nijmegen | 1 - 3 | L |
| 22.08.2026 | Heerenveen - PEC Zwolle | 0 - 2 | W |
| 16.08.2026 | Twente - PEC Zwolle | 3 - 1 | L |
| 09.08.2026 | PEC Zwolle - Ajax | 0 - 2 | L |
| 01.08.2026 | Hannover 96 - PEC Zwolle | 3 - 0 | L |
Предстоящата среща между Sparta Rotterdam и PEC Zwolle е насрочена за 04.09.2026 18:00 в Eredivisie. Посоченият стадион е Sparta-Stadion Het Kasteel, Rotterdam. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Sparta Rotterdam е на позиция 7 с 4 точки. Записаната форма е DWL. PEC Zwolle е на позиция 14 с 3 точки. Записаната форма е WLL.
Sparta Rotterdam има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLDDLLWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. PEC Zwolle има 2 победи, 0 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLLWLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Sparta Rotterdam има 4 победи, равенствата са 3, а PEC Zwolle има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.40; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Sparta Rotterdam 0 / PEC Zwolle 0 подкрепя PEC Zwolle със средна промяна 2.77 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 20 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 85/100, успеваемост на групата 84.69% при 1104 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Sparta Rotterdam като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на PEC Zwolle като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Sparta Rotterdam и PEC Zwolle завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 19 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.4 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.4. В мача бяха отчетени общо 19 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Sparta Rotterdam като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Sparta Rotterdam получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на PEC Zwolle като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой PEC Zwolle получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше PEC Zwolle с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.77 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.