📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D W ? ?
2
🏟 Abe Lenstra Stadion , Heerenveen
✔ Краен резултат
3
W W W ? ?
Владение на топката
40%
60%
7
Общо удари
13
3
Точни удари
7
2
Неточни удари
2
3
Корнери
3
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Засади
2
5
Удари в наказателното поле
6
2
Удари извън наказателното поле
7
2
Блокирани удари
4
5
Спасявания
1
7
Нарушения
8
249
Точни пасове
412
305
Общо пасове
462
7
Free Kicks
6

🔁 Директни срещи

2
2
6
🟢 Heerenveen 🟡 Равенства AZ Alkmaar 🔴
Дата Мач Резултат
12.04.2026 AZ Alkmaar - Heerenveen 3 : 0
23.11.2025 Heerenveen - AZ Alkmaar 3 : 1
22.05.2025 AZ Alkmaar - Heerenveen 4 : 1
02.03.2025 Heerenveen - AZ Alkmaar 3 : 1
14.09.2024 AZ Alkmaar - Heerenveen 9 : 1
28.01.2024 Heerenveen - AZ Alkmaar 2 : 2
21.10.2023 AZ Alkmaar - Heerenveen 3 : 0
01.04.2023 AZ Alkmaar - Heerenveen 1 : 1
14.01.2023 Heerenveen - AZ Alkmaar 0 : 2
22.05.2022 AZ Alkmaar - Heerenveen 2 : 0

🗓 Последни мачове: Heerenveen

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Willem II - Heerenveen 2 - 2 D
22.08.2026 Heerenveen - PEC Zwolle 0 - 2 L
16.08.2026 Ajax - Heerenveen 2 - 2 D
09.08.2026 Heerenveen - Twente 1 - 0 W
01.08.2026 Heerenveen - Wolves -

📆 Последни мачове: AZ Alkmaar

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 AZ Alkmaar - GO Ahead Eagles 5 - 2 W
22.08.2026 Fortuna Sittard - AZ Alkmaar 0 - 2 W
15.08.2026 Utrecht - AZ Alkmaar 1 - 4 W
08.08.2026 AZ Alkmaar - ADO Den Haag 2 - 0 W
02.08.2026 PSV Eindhoven - AZ Alkmaar 0 - 4 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Heerenveen и AZ Alkmaar е насрочена за 06.09.2026 12:30 в Eredivisie. Посоченият стадион е Abe Lenstra Stadion, Heerenveen. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Heerenveen е на позиция 9 с 4 точки. Записаната форма е LDW. AZ Alkmaar е на позиция 1 с 9 точки. Записаната форма е WWW.

Последни резултати

Heerenveen има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDWWDWWLD. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. AZ Alkmaar има 8 победи, 2 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWWDWD. Средните стойности са 3 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Heerenveen има 2 победи, равенствата са 2, а AZ Alkmaar има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.90. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.85; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Heerenveen +0.25 / AZ Alkmaar -0.25 подкрепя AZ Alkmaar със средна промяна 2.16 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 14 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Heerenveen като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на AZ Alkmaar като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 12:00:04 · Заключен: 2026-09-06 14:10:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Heerenveen и AZ Alkmaar завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.9 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.85. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Heerenveen като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Heerenveen получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на AZ Alkmaar като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой AZ Alkmaar получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше AZ Alkmaar с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.16 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 16:52:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.