📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W ? ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
2
L L ? ? ?
Владение на топката
42%
58%
11
Общо удари
8
1
Точни удари
3
6
Неточни удари
3
4
Корнери
2
3
Жълти картони
4
1
Червени картони
0
2
Засади
2
9
Удари в наказателното поле
7
2
Удари извън наказателното поле
1
4
Блокирани удари
2
1
Спасявания
0
7
Нарушения
20
234
Точни пасове
369
324
Общо пасове
440
19
Free Kicks
7

🔁 Директни срещи

1
1
8
🟢 Telstar 🟡 Равенства Cambuur 🔴
Дата Мач Резултат
19.07.2025 Cambuur - Telstar 0 : 2
31.01.2025 Cambuur - Telstar 2 : 1
29.11.2024 Telstar - Cambuur 2 : 2
23.03.2024 Cambuur - Telstar 1 : 0
18.08.2023 Telstar - Cambuur 2 : 3
16.07.2022 Cambuur - Telstar 2 : 1
16.07.2022 Cambuur - Telstar 2 : 1
01.03.2022 Cambuur - Telstar 2 : 0
10.07.2021 Cambuur - Telstar 6 : 0
05.03.2021 Cambuur - Telstar 3 : 1

🗓 Последни мачове: Telstar

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Telstar - Ajax 0 - 4 L
14.08.2026 Telstar - Sparta Rotterdam 1 - 3 L
08.08.2026 NEC Nijmegen - Telstar 1 - 2 W
31.07.2026 VfL Wolfsburg - Telstar 3 - 1 L
29.07.2026 Waalwijk - Telstar -

📆 Последни мачове: Cambuur

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Cambuur - Twente 1 - 4 L
23.08.2026 Cambuur - Feyenoord 2 - 5 L
15.08.2026 Fortuna Sittard - Cambuur 3 - 1 L
07.08.2026 Cambuur - Excelsior 0 - 4 L
01.08.2026 Bologna - Cambuur 3 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Telstar и Cambuur е насрочена за 06.09.2026 12:30 в Eredivisie. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Telstar е на позиция 13 с 3 точки. Записаната форма е LW. Cambuur е на позиция 18 с 0 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LL.

Последни резултати

Telstar има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLWLLWWD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Cambuur има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLWWLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Telstar има 1 победи, равенствата са 1, а Cambuur има 8 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Над 3.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.40; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Telstar или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.60%, 21.66% и 19.74%. Разликата в моделния momentum е 38.86 пункта в полза на Telstar. Оценката за качество на входните данни е 98/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.18 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.29%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Telstar -0.25 / Cambuur +0.25 подкрепя Cambuur със средна промяна 2.12 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Telstar като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.00 червени и 0.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Cambuur като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 12:00:04 · Заключен: 2026-09-06 14:10:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Telstar и Cambuur завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.4. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Telstar като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0 червени и 0.5 общо картона на мач. В този двубой Telstar получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 3.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Cambuur като гост беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Cambuur получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Cambuur с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.12 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 17:03:27
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.