Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.02.2023 | Saint Etienne - Dijon | 2 : 0 |
| 30.07.2022 | Dijon - Saint Etienne | 2 : 1 |
| 23.05.2021 | Saint Etienne - Dijon | 0 : 1 |
| 06.12.2020 | Dijon - Saint Etienne | 0 : 0 |
| 10.08.2019 | Dijon - Saint Etienne | 1 : 2 |
| 22.02.2019 | Dijon - Saint Etienne | 0 : 1 |
| 23.01.2019 | Saint Etienne - Dijon | 3 : 6 |
| 22.12.2018 | Saint Etienne - Dijon | 3 : 0 |
| 03.03.2018 | Saint Etienne - Dijon | 2 : 2 |
| 16.09.2017 | Dijon - Saint Etienne | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Dijon - Saint Etienne | 2 - 3 | L |
| 21.08.2026 | Clermont Foot - Dijon | 1 - 1 | D |
| 14.08.2026 | Dijon - PAU | 0 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Montpellier - Dijon | 1 - 1 | D |
| 01.08.2026 | Nancy - Dijon | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Dijon - Saint Etienne | 2 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Saint Etienne - Grenoble | 4 - 0 | W |
| 14.08.2026 | Saint Etienne - Clermont Foot | 3 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Sochaux - Saint Etienne | 0 - 3 | W |
| 01.08.2026 | Saint Etienne - Venezia | 4 - 3 | W |
Предстоящата среща между Dijon и Saint Etienne е насрочена за 31.08.2026 18:45 в Ligue 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Dijon е на позиция 17 с 2 точки. Записаната форма е DLD. Saint Etienne е на позиция 1 с 9 точки. Записаната форма е WWW.
Dijon има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDDWWWWDW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Saint Etienne има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWLLDLD. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи Dijon има 3 победи, равенствата са 2, а Saint Etienne има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като равенство или Saint Etienne (X2) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 19.80%, 26.20% и 54.00%. Разликата в моделния momentum е 34.20 пункта в полза на Saint Etienne. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.20 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -3.76%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Dijon -0.25 / Saint Etienne +0.25 подкрепя Saint Etienne със средна промяна 4.90 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).
Дисциплинарният профил на Dijon като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Saint Etienne като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Dijon и Saint Etienne завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.7 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Dijon като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Dijon получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Saint Etienne като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Saint Etienne получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Saint Etienne с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 4.9 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.