📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L D W ?
1
🏟 Stade Marcel-Tribut , Dunkerque
✔ Краен резултат
1
D D L D ?
Владение на топката
39%
61%
17
Общо удари
13
2
Точни удари
3
8
Неточни удари
9
2
Корнери
7
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
3
Засади
5
10
Удари в наказателното поле
8
6
Удари извън наказателното поле
5
7
Блокирани удари
1
2
Спасявания
1
15
Нарушения
12
315
Точни пасове
505
371
Общо пасове
576
12
Free Kicks
15

🔁 Директни срещи

2
2
2
🟢 Dunkerque 🟡 Равенства Clermont Foot 🔴
Дата Мач Резултат
27.02.2026 Clermont Foot - Dunkerque 2 : 1
09.08.2025 Dunkerque - Clermont Foot 2 : 2
21.02.2025 Dunkerque - Clermont Foot 3 : 0
13.09.2024 Clermont Foot - Dunkerque 0 : 1
16.01.2021 Clermont Foot - Dunkerque 5 : 0
29.08.2020 Dunkerque - Clermont Foot 1 : 1

🗓 Последни мачове: Dunkerque

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Nancy - Dunkerque 2 - 0 L
21.08.2026 Dunkerque - Montpellier 0 - 1 L
14.08.2026 Reims - Dunkerque 3 - 3 D
08.08.2026 Dunkerque - Grenoble 4 - 2 W
01.08.2026 KV Mechelen - Dunkerque 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Clermont Foot

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Clermont Foot - Sochaux 0 - 0 D
21.08.2026 Clermont Foot - Dijon 1 - 1 D
14.08.2026 Saint Etienne - Clermont Foot 3 - 1 L
08.08.2026 Clermont Foot - Reims 0 - 0 D
01.08.2026 Clermont Foot - Grenoble 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Dunkerque и Clermont Foot е насрочена за 04.09.2026 18:00 в Ligue 2. Посоченият стадион е Stade Marcel-Tribut, Dunkerque. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Dunkerque е на позиция 10 с 4 точки. Записаната форма е LLDW. Clermont Foot е на позиция 16 с 3 точки. Записаната форма е DDLD.

Последни резултати

Dunkerque има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWDWWWLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Clermont Foot има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLDDLWDWW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Dunkerque има 2 победи, равенствата са 2, а Clermont Foot има 2 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.67; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Dunkerque 0 / Clermont Foot 0 подкрепя Clermont Foot със средна промяна 2.05 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 36 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 79/100, успеваемост на коефициентната група 78.51% при 484 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Dunkerque като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Clermont Foot като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 16:30:04 · Заключен: 2026-09-04 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Dunkerque и Clermont Foot завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.67. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Dunkerque като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Dunkerque получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Clermont Foot като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Clermont Foot получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Clermont Foot с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.05 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 22:24:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.