Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.02.2026 | Annecy - Grenoble | 1 : 1 |
| 28.11.2025 | Annecy - Grenoble | 1 : 2 |
| 19.09.2025 | Grenoble - Annecy | 1 : 3 |
| 10.05.2025 | Annecy - Grenoble | 3 : 1 |
| 29.10.2024 | Grenoble - Annecy | 0 : 0 |
| 20.04.2024 | Annecy - Grenoble | 0 : 1 |
| 16.12.2023 | Grenoble - Annecy | 1 : 0 |
| 11.03.2023 | Grenoble - Annecy | 2 : 1 |
| 17.12.2022 | Grenoble - Annecy | 0 : 2 |
| 27.08.2022 | Annecy - Grenoble | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Laval - Grenoble | 0 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Saint Etienne - Grenoble | 4 - 0 | L |
| 14.08.2026 | Grenoble - Metz | 0 - 0 | D |
| 08.08.2026 | Dunkerque - Grenoble | 4 - 2 | L |
| 01.08.2026 | Andrézieux - Grenoble | 3 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Annecy - Metz | 1 - 1 | D |
| 24.08.2026 | Reims - Annecy | 3 - 1 | L |
| 14.08.2026 | Annecy - Rodez | 2 - 0 | W |
| 08.08.2026 | PAU - Annecy | 0 - 1 | W |
| 28.07.2026 | Nancy - Annecy | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Grenoble и Annecy е насрочена за 04.09.2026 18:00 в Ligue 2. Посоченият стадион е Stade des Alpes, Grenoble. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Grenoble е на позиция 13 с 4 точки. Записаната форма е WLDL. Annecy е на позиция 6 с 7 точки. Записаната форма е DLWW.
Grenoble има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLLDDLWD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Annecy има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWDLWWWD. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Grenoble има 4 победи, равенствата са 3, а Annecy има 3 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 50%; Под 3.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 89%; над 9.5 корнера — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Grenoble -0.75 / Annecy +0.75 подкрепя Annecy със средна промяна 3.56 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 20 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Grenoble като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Annecy като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.50 червени и 0.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Grenoble и Annecy завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.6. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 89%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 80%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Grenoble като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Grenoble получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Annecy като гост беше изчислен от 2 мача със средно 0 жълти, 0.5 червени и 0.5 общо картона на мач. В този двубой Annecy получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Annecy с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 3.56 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.