Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 10.07.2026 | RED Star FC 93 - Laval | 2 : 1 |
| 03.04.2026 | RED Star FC 93 - Laval | 0 : 0 |
| 18.10.2025 | Laval - RED Star FC 93 | 0 : 1 |
| 10.01.2025 | Laval - RED Star FC 93 | 1 : 1 |
| 20.09.2024 | RED Star FC 93 - Laval | 0 : 3 |
| 06.05.2022 | Laval - RED Star FC 93 | 2 : 2 |
| 07.01.2022 | RED Star FC 93 - Laval | 1 : 2 |
| 23.03.2021 | RED Star FC 93 - Laval | 0 : 0 |
| 02.10.2020 | Laval - RED Star FC 93 | 1 : 2 |
| 22.02.2020 | RED Star FC 93 - Laval | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Laval - Grenoble | 0 - 3 | L |
| 22.08.2026 | Metz - Laval | 1 - 1 | D |
| 14.08.2026 | Laval - Nantes | 2 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Rodez - Laval | 3 - 1 | L |
| 31.07.2026 | Le Havre - Laval | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | RED Star FC 93 - Reims | 1 - 4 | L |
| 21.08.2026 | Boulogne - RED Star FC 93 | 1 - 1 | D |
| 14.08.2026 | RED Star FC 93 - Sochaux | 0 - 0 | D |
| 08.08.2026 | Nantes - RED Star FC 93 | 0 - 1 | W |
| 31.07.2026 | Amiens - RED Star FC 93 | 3 - 1 | L |
Предстоящата среща между Laval и RED Star FC 93 е насрочена за 04.09.2026 18:00 в Ligue 2. Посоченият стадион е Stade Francis Le Basser, Laval. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Laval е на позиция 14 с 4 точки. Записаната форма е LDWL. RED Star FC 93 е на позиция 8 с 5 точки. Записаната форма е LDDW.
Laval има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLDWLWLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. RED Star FC 93 има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDWLWLWLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Laval има 2 победи, равенствата са 4, а RED Star FC 93 има 4 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.23; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Laval -1 / RED Star FC 93 +1 подкрепя RED Star FC 93 със средна промяна 4.01 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 23 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Laval като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на RED Star FC 93 като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.00 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Laval и RED Star FC 93 завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.23. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Laval като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Laval получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на RED Star FC 93 като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 0 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой RED Star FC 93 получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше RED Star FC 93 с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 4.01 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.