Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.04.2023 | Sochaux - PAU | 2 : 3 |
| 20.08.2022 | PAU - Sochaux | 0 : 3 |
| 22.04.2022 | PAU - Sochaux | 0 : 1 |
| 03.12.2021 | Sochaux - PAU | 2 : 1 |
| 17.04.2021 | Sochaux - PAU | 1 : 1 |
| 15.12.2020 | PAU - Sochaux | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Rodez - PAU | 2 - 2 | D |
| 21.08.2026 | PAU - Nancy | 0 - 1 | L |
| 14.08.2026 | Dijon - PAU | 0 - 1 | W |
| 08.08.2026 | PAU - Annecy | 0 - 1 | L |
| 01.08.2026 | PAU - Real Unión | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Clermont Foot - Sochaux | 0 - 0 | D |
| 21.08.2026 | Sochaux - Guingamp | 1 - 0 | W |
| 14.08.2026 | RED Star FC 93 - Sochaux | 0 - 0 | D |
| 08.08.2026 | Sochaux - Saint Etienne | 0 - 3 | L |
| 01.08.2026 | Sochaux - Auxerre | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между PAU и Sochaux е насрочена за 04.09.2026 18:00 в Ligue 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
PAU е на позиция 12 с 4 точки. Записаната форма е DLWL. Sochaux е на позиция 9 с 5 точки. Записаната форма е DWDL.
PAU има 1 победи, 1 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLLLLLLL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 2.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Sochaux има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLDLLWWD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 6 директни срещи PAU има 1 победи, равенствата са 2, а Sochaux има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 40%; Двата отбора да отбележат — 30%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка PAU -0.5 / Sochaux +0.5 подкрепя PAU със средна промяна 1.06 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, Unibet) и до 36 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на PAU като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sochaux като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между PAU и Sochaux завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 2.33 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.5. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на PAU като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой PAU получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sochaux като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Sochaux получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше PAU с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.06 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.