📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W D D ?
2
🏟 Kniazha-Arena , Shchaslyve
✔ Краен резултат
2
D L W L ?
Владение на топката
51%
49%
9
Общо удари
17
3
Точни удари
7
4
Неточни удари
6
0
Корнери
3
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
3
Засади
1
4
Удари в наказателното поле
9
5
Удари извън наказателното поле
8
2
Блокирани удари
4
4
Спасявания
1
13
Нарушения
11
407
Точни пасове
381
473
Общо пасове
446
11
Free Kicks
12

🔁 Директни срещи

5
2
3
🟢 Reims 🟡 Равенства Guingamp 🔴
Дата Мач Резултат
21.03.2026 Guingamp - Reims 0 : 2
16.08.2025 Reims - Guingamp 0 : 0
26.01.2019 Guingamp - Reims 0 : 1
24.11.2018 Reims - Guingamp 2 : 1
19.03.2016 Reims - Guingamp 0 : 1
02.12.2015 Guingamp - Reims 1 : 2
02.05.2015 Guingamp - Reims 2 : 0
07.12.2014 Reims - Guingamp 2 : 3
08.02.2014 Guingamp - Reims 1 : 2
21.09.2013 Reims - Guingamp 1 : 1

🗓 Последни мачове: Reims

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 RED Star FC 93 - Reims 1 - 4 W
24.08.2026 Reims - Annecy 3 - 1 W
14.08.2026 Reims - Dunkerque 3 - 3 D
08.08.2026 Clermont Foot - Reims 0 - 0 D
01.08.2026 Kortrijk - Reims 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Guingamp

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Guingamp - Nantes 3 - 3 D
21.08.2026 Sochaux - Guingamp 1 - 0 L
14.08.2026 Guingamp - Boulogne 1 - 0 W
08.08.2026 Metz - Guingamp 2 - 1 L
01.08.2026 Stade Brestois 29 - Guingamp 3 - 3 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Reims и Guingamp е насрочена за 05.09.2026 12:00 в Ligue 2. Посоченият стадион е Kniazha-Arena, Shchaslyve. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Reims е на позиция 2 с 8 точки. Записаната форма е WWDD. Guingamp е на позиция 11 с 4 точки. Записаната форма е DLWL.

Последни резултати

Reims има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDDWLDLWD. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Guingamp има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLDLLLLL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Reims има 5 победи, равенствата са 2, а Guingamp има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.93; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 94%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Reims 0 / Guingamp 0 подкрепя Reims със средна промяна 2.57 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 79/100, успеваемост на коефициентната група 79.45% при 550 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Reims като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.50 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Guingamp като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 11:00:05 · Заключен: 2026-09-05 13:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Reims и Guingamp завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 3 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.2 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.93. В мача бяха отчетени общо 3 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 94%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Reims като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0.5 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Reims получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Guingamp като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Guingamp получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Reims с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.57 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 16:22:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.