📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W ? ?
3
🏟
✔ Краен резултат
1
D W W D ?
Владение на топката
44%
56%
12
Общо удари
6
5
Точни удари
2
4
Неточни удари
1
5
Корнери
4
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
7
Удари в наказателното поле
4
5
Удари извън наказателното поле
2
3
Блокирани удари
3
1
Спасявания
2
18
Нарушения
21
362
Точни пасове
464
429
Общо пасове
521
20
Free Kicks
18

🔁 Директни срещи

7
0
3
🟢 Saint Etienne 🟡 Равенства Montpellier 🔴
Дата Мач Резултат
07.02.2026 Saint Etienne - Montpellier 1 : 0
04.10.2025 Montpellier - Saint Etienne 0 : 2
16.03.2025 Montpellier - Saint Etienne 0 : 2
23.11.2024 Saint Etienne - Montpellier 1 : 0
31.07.2024 Montpellier - Saint Etienne 1 : 2
05.02.2022 Saint Etienne - Montpellier 3 : 1
12.09.2021 Montpellier - Saint Etienne 2 : 0
02.05.2021 Montpellier - Saint Etienne 1 : 2
01.11.2020 Saint Etienne - Montpellier 0 : 1
09.02.2020 Montpellier - Saint Etienne 1 : 0

🗓 Последни мачове: Saint Etienne

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Dijon - Saint Etienne 2 - 3 W
22.08.2026 Saint Etienne - Grenoble 4 - 0 W
14.08.2026 Saint Etienne - Clermont Foot 3 - 1 W
08.08.2026 Sochaux - Saint Etienne 0 - 3 W
01.08.2026 Saint Etienne - Venezia 4 - 3 W

📆 Последни мачове: Montpellier

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Montpellier - Boulogne 0 - 0 D
21.08.2026 Dunkerque - Montpellier 0 - 1 W
14.08.2026 Nancy - Montpellier 0 - 1 W
08.08.2026 Montpellier - Dijon 1 - 1 D
01.08.2026 Montpellier - Rodez 4 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Saint Etienne и Montpellier е насрочена за 05.09.2026 18:00 в Ligue 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Saint Etienne е на позиция 1 с 9 точки. Записаната форма е WWW. Montpellier е на позиция 3 с 8 точки. Записаната форма е DWWD.

Последни резултати

Saint Etienne има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWLLDL. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Montpellier има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWDWWLWWD. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Saint Etienne има 7 победи, равенствата са 0, а Montpellier има 3 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 50%; Под 3.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Saint Etienne или равенство (1X) с увереност 84%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.71%, 24.95% и 16.33%. Разликата в моделния momentum е 42.38 пункта в полза на Saint Etienne. Оценката за качество на входните данни е 82/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.29%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Saint Etienne -1 / Montpellier +1 подкрепя Montpellier със средна промяна 1.91 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.86% при 556 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Saint Etienne като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Montpellier като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.00 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:06 · Заключен: 2026-09-05 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Saint Etienne и Montpellier завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.6. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Saint Etienne като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Saint Etienne получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Montpellier като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 0 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой Montpellier получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 50%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Montpellier с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.91 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 22:32:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.