📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W L W L
0
🏟 Parc des Sports , Annecy
✔ Краен резултат
3
W W W W D
Владение на топката
29%
71%
2.91
Очаквани голове (xG)
1.54
21
Общо удари
7
9
Точни удари
5
8
Неточни удари
1
5
Корнери
2
2
Жълти картони
2
1
Червени картони
0
2
Засади
6
12
Удари в наказателното поле
5
9
Удари извън наказателното поле
2
4
Блокирани удари
1
2
Спасявания
9
18
Нарушения
11
192
Точни пасове
570
256
Общо пасове
651
11
Free Kicks
18

🔁 Директни срещи

0
1
1
🟢 Annecy 🟡 Равенства Montpellier 🔴
Дата Мач Резултат
10.04.2026 Annecy - Montpellier 0 : 0
07.11.2025 Montpellier - Annecy 1 : 0

🗓 Последни мачове: Annecy

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Annecy - Montpellier 0 - 3 L
23.10.2026 Sochaux - Annecy 1 - 3 W
16.10.2026 Annecy - Nancy 1 - 2 L
09.10.2026 Dunkerque - Annecy 0 - 1 W
02.10.2026 Annecy - Servette FC 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Montpellier

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Annecy - Montpellier 0 - 3 W
26.10.2026 Montpellier - RED Star FC 93 2 - 1 W
19.10.2026 Rodez - Montpellier 0 - 3 W
09.10.2026 Montpellier - Grenoble 2 - 0 W
18.09.2026 Reims - Montpellier 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Annecy и Montpellier е насрочена за 31.10.2026 13:00 в Ligue 2. Посоченият стадион е Parc des Sports, Annecy. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Annecy е на позиция 7 с 16 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 1 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 14:12. Записаната форма е WLWLL. Montpellier е на позиция 2 с 21 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 13:6. Записаната форма е WWWDW.

Последни резултати

Annecy има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWLLWDLW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Montpellier има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDWLDWWD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Annecy има 0 победи, равенствата са 1, а Montpellier има 1 победи. Средният общ брой голове е 0.50. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Annecy -1.25 / Montpellier +1.25 подкрепя Annecy със средна промяна 2.03 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Annecy като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 75.0%, 75.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 10 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Montpellier като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.40 жълти, 0.00 червени и 2.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 40.0%, 20.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 10 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-10-31 13:03:38 · Заключен: 2026-10-31 13:40:46

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Annecy и Montpellier завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.2. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Annecy като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Annecy получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Montpellier като гост беше изчислен от 5 мача със средно 2.4 жълти, 0 червени и 2.4 общо картона на мач. В този двубой Montpellier получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 20%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Annecy с хендикап -1.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.03 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-31 16:21:53
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.