Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 14.01.2024 | Nantes - Clermont Foot | 1 : 2 |
| 17.09.2023 | Clermont Foot - Nantes | 0 : 1 |
| 29.01.2023 | Clermont Foot - Nantes | 0 : 0 |
| 30.10.2022 | Nantes - Clermont Foot | 1 : 1 |
| 03.04.2022 | Clermont Foot - Nantes | 2 : 3 |
| 23.10.2021 | Nantes - Clermont Foot | 2 : 1 |
| 31.07.2021 | Nantes - Clermont Foot | 1 : 2 |
| 06.05.2013 | Nantes - Clermont Foot | 0 : 1 |
| 10.12.2012 | Clermont Foot - Nantes | 0 : 1 |
| 24.02.2012 | Clermont Foot - Nantes | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Nantes - Clermont Foot | 1 - 1 | D |
| 24.10.2026 | Saint Etienne - Nantes | 1 - 0 | L |
| 17.10.2026 | Nantes - Dunkerque | 2 - 3 | L |
| 10.10.2026 | Nantes - Reims | 0 - 0 | D |
| 19.09.2026 | Boulogne - Nantes | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Nantes - Clermont Foot | 1 - 1 | D |
| 23.10.2026 | Clermont Foot - Guingamp | 0 - 2 | L |
| 16.10.2026 | Laval - Clermont Foot | 3 - 3 | D |
| 10.10.2026 | Clermont Foot - RED Star FC 93 | 2 - 3 | L |
| 02.10.2026 | Auxerre - Clermont Foot | 4 - 3 | L |
Предстоящата среща между Nantes и Clermont Foot е насрочена за 30.10.2026 19:00 в Ligue 2. Посоченият стадион е Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, Nantes. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Nantes е на позиция 15 с 8 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 2 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 11:17. Записаната форма е LLDWL. Clermont Foot е на позиция 17 с 7 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 7 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 9:14. Записаната форма е LDLDD.
Nantes има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWLWDLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Clermont Foot има 0 победи, 6 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLDDDDDL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Nantes има 4 победи, равенствата са 3, а Clermont Foot има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.90. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Nantes с увереност 63%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 62.61%, 23.71% и 13.68%. Разликата в моделния momentum е 48.93 пункта в полза на Nantes. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.42 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -11.09%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Nantes +0.5 / Clermont Foot -0.5 подкрепя Clermont Foot със средна промяна 1.54 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Nantes като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.40 жълти, 0.00 червени и 2.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 40.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 10 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Clermont Foot като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 10 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Nantes и Clermont Foot завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.9 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Nantes като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 2.4 жълти, 0 червени и 2.4 общо картона на мач. В този двубой Nantes получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.6 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Clermont Foot като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Clermont Foot получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Clermont Foot с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.54 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.