📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D ? ? ? ?
3
🏟 Roazhon Park , Rennes
✔ Краен резултат
2
D ? ? ? ?
Владение на топката
64%
36%
2.66
Очаквани голове (xG)
2.99
22
Общо удари
12
8
Точни удари
5
8
Неточни удари
4
8
Корнери
6
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
1
2
Засади
3
17
Удари в наказателното поле
8
5
Удари извън наказателното поле
4
6
Блокирани удари
3
3
Спасявания
5
15
Нарушения
15
85%
Точност на пасовете
70%
421
Точни пасове
195
498
Общо пасове
280
-0.03
Предотвратени голове
-0.03

🔁 Директни срещи

0
1
0
🟢 Rennes 🟡 Равенства Le Mans 🔴
Дата Мач Резултат
26.10.2011 Le Mans - Rennes 0 : 0

🗓 Последни мачове: Rennes

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Rennes - Le Mans 3 - 2 W
23.08.2026 Paris Saint Germain - Rennes 2 - 2 D
15.08.2026 Sunderland - Rennes 2 - 1 L
08.08.2026 Rennes - Brentford 2 - 4 L
08.08.2026 Rennes - Brentford U21 1 - 2 L

📆 Последни мачове: Le Mans

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Rennes - Le Mans 3 - 2 L
22.08.2026 Le Mans - Stade Brestois 29 2 - 2 D
15.08.2026 Le Mans - Le Havre 0 - 1 L
08.08.2026 Saumur - Le Mans 0 - 0 D
08.08.2026 Le Mans - UNFP 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Rennes и Le Mans е насрочена за 30.08.2026 15:15 в Ligue 1. Посоченият стадион е Roazhon Park, Rennes. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Rennes е на позиция 9 с 1 точки. Записаната форма е D. Le Mans е на позиция 8 с 1 точки. Записаната форма е D.

Последни резултати

Rennes има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLDWWLLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. Le Mans има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDDWWWLDD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи Rennes има 0 победи, равенствата са 1, а Le Mans има 0 победи. Средният общ брой голове е 0. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Rennes с увереност 67%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 67.26%, 19.10% и 13.64%. Разликата в моделния momentum е 53.61 пункта в полза на Rennes. Оценката за качество на входните данни е 99/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.42 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.50%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Rennes -0.5 / Le Mans +0.5 подкрепя Rennes със средна промяна 1.19 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Генериран: 2026-08-30 15:02:26 · Заключен: 2026-08-30 16:55:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Rennes и Le Mans завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 14 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.8. В мача бяха отчетени общо 14 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Rennes с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.19 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-30 19:41:17
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.