📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
2
Владение на топката
55%
45%
16
Общо удари
19
4
Точни удари
9
9
Неточни удари
8
5
Корнери
5
2
Жълти картони
1
1
Червени картони
0
1
Засади
0
11
Удари в наказателното поле
12
5
Удари извън наказателното поле
7
3
Блокирани удари
2
7
Спасявания
3
14
Нарушения
18
371
Точни пасове
286
450
Общо пасове
367
14
Free Kicks
13

🔁 Директни срещи

2
2
6
🟢 Le Havre 🟡 Равенства Stade Brestois 29 🔴
Дата Мач Резултат
08.03.2026 Stade Brestois 29 - Le Havre 2 : 0
29.10.2025 Le Havre - Stade Brestois 29 1 : 0
26.01.2025 Le Havre - Stade Brestois 29 0 : 1
06.10.2024 Stade Brestois 29 - Le Havre 2 : 0
03.03.2024 Stade Brestois 29 - Le Havre 1 : 0
20.08.2023 Le Havre - Stade Brestois 29 1 : 2
01.02.2019 Le Havre - Stade Brestois 29 1 : 1
28.08.2018 Le Havre - Stade Brestois 29 3 : 3
24.08.2018 Stade Brestois 29 - Le Havre 1 : 0
15.05.2018 Le Havre - Stade Brestois 29 2 : 0

🗓 Последни мачове: Le Havre

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Lyon - Le Havre 1 - 1 D
23.08.2026 Le Havre - Monaco 0 - 1 L
15.08.2026 Le Mans - Le Havre 0 - 1 W
08.08.2026 Oviedo - Le Havre 3 - 2 L
08.08.2026 Club Brugge II - Le Havre -

📆 Последни мачове: Stade Brestois 29

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Stade Brestois 29 - Toulouse 2 - 2 D
22.08.2026 Le Mans - Stade Brestois 29 2 - 2 D
16.08.2026 Nottingham Forest - Stade Brestois 29 2 - 0 L
08.08.2026 Stade Brestois 29 - Venezia 2 - 2 D
05.08.2026 Stade Briochin - Stade Brestois 29 1 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Le Havre и Stade Brestois 29 е насрочена за 05.09.2026 18:45 в Ligue 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Le Havre е на позиция 15 с 1 точки. Записаната форма е DL. Stade Brestois 29 е на позиция 11 с 2 точки. Записаната форма е DD.

Последни резултати

Le Havre има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLLDWLWL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Stade Brestois 29 има 1 победи, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLDWDLDDL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Le Havre има 2 победи, равенствата са 2, а Stade Brestois 29 има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.78; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Le Havre -1 / Stade Brestois 29 +1 подкрепя Stade Brestois 29 със средна промяна 1.53 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 29 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Le Havre като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Stade Brestois 29 като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:11 · Заключен: 2026-09-05 20:25:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Le Havre и Stade Brestois 29 завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.78. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Le Havre като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Le Havre получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Stade Brestois 29 като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Stade Brestois 29 получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Stade Brestois 29 с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.53 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 23:12:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.