📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W ? ? ?
0
🏟 Stade Bollaert-Delelis , Lens
✔ Краен резултат
1
L D ? ? ?
Владение на топката
56%
44%
15
Общо удари
7
5
Точни удари
3
6
Неточни удари
4
8
Корнери
0
3
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
2
Засади
0
9
Удари в наказателното поле
5
6
Удари извън наказателното поле
2
4
Блокирани удари
0
2
Спасявания
5
16
Нарушения
6
472
Точни пасове
378
536
Общо пасове
446
6
Free Kicks
16

🔁 Директни срещи

5
3
2
🟢 Lens 🟡 Равенства Lorient 🔴
Дата Мач Резултат
14.03.2026 Lorient - Lens 2 : 1
02.11.2025 Lens - Lorient 3 : 0
03.05.2024 Lens - Lorient 2 : 0
04.11.2023 Lorient - Lens 0 : 0
21.05.2023 Lorient - Lens 1 : 3
09.02.2023 Lorient - Lens 1 : 1
31.08.2022 Lens - Lorient 5 : 2
06.02.2022 Lorient - Lens 2 : 0
29.08.2021 Lens - Lorient 2 : 2
11.04.2021 Lens - Lorient 4 : 1

🗓 Последни мачове: Lens

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Strasbourg - Lens 2 - 1 L
22.08.2026 Lens - Auxerre 5 - 2 W
16.08.2026 Lens - Paris Saint Germain 1 - 0 W
08.08.2026 Lens - Sunderland 0 - 2 L
01.08.2026 Lens - Villarreal 3 - 1 W

📆 Последни мачове: Lorient

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Lorient - Estac Troyes 1 - 2 L
22.08.2026 Nice - Lorient 0 - 0 D
15.08.2026 SV Elversberg - Lorient 4 - 1 L
08.08.2026 Angers - Lorient 2 - 1 L
04.08.2026 Lorient - UNFP 5 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Lens и Lorient е насрочена за 05.09.2026 15:15 в Ligue 1. Посоченият стадион е Stade Bollaert-Delelis, Lens. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Lens е на позиция 7 с 3 точки. Записаната форма е LW. Lorient е на позиция 14 с 1 точки. Записаната форма е LD.

Последни резултати

Lens има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLWDWWWL. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Lorient има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLWWWWLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Lens има 5 победи, равенствата са 3, а Lorient има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Lens с увереност 61%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 61.11%, 23.10% и 15.79%. Разликата в моделния momentum е 45.32 пункта в полза на Lens. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.55 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.28%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Lens -0.75 / Lorient +0.75 подкрепя Lorient със средна промяна 3.94 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 11 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Lens като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Lorient като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 16:00:11 · Заключен: 2026-09-05 16:55:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Lens и Lorient завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.2 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.7. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Lens като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Lens получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Lorient като гост беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Lorient получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Lorient с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 3.94 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 10 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 19:32:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.