Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.04.2026 | Lyon - Auxerre | 3 : 2 |
| 23.11.2025 | Auxerre - Lyon | 0 : 0 |
| 13.04.2025 | Auxerre - Lyon | 1 : 3 |
| 27.10.2024 | Lyon - Auxerre | 2 : 2 |
| 17.02.2023 | Auxerre - Lyon | 2 : 1 |
| 31.08.2022 | Lyon - Auxerre | 2 : 1 |
| 07.04.2012 | Lyon - Auxerre | 2 : 1 |
| 27.11.2011 | Auxerre - Lyon | 0 : 3 |
| 11.05.2011 | Auxerre - Lyon | 4 : 0 |
| 22.12.2010 | Lyon - Auxerre | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Lyon - Le Havre | 1 - 1 | D |
| 26.08.2026 | Lyon - Fenerbahçe | 1 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Toulouse - Lyon | 0 - 2 | W |
| 18.08.2026 | Fenerbahçe - Lyon | 1 - 1 | D |
| 11.08.2026 | Lyon - Sparta Praha | 3 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Auxerre - Angers | 1 - 3 | L |
| 22.08.2026 | Lens - Auxerre | 5 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Werder Bremen - Auxerre | 0 - 1 | W |
| 12.08.2026 | Paris FC - Auxerre | - | |
| 08.08.2026 | Auxerre - Estac Troyes | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Lyon и Auxerre е насрочена за 04.09.2026 17:00 в Ligue 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Lyon е на позиция 2 с 4 точки. Записаната форма е DW. Auxerre е на позиция 18 с 0 точки. Записаната форма е LL.
Lyon има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWDWLLWLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Auxerre има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDDLWWWW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Lyon има 5 победи, равенствата са 3, а Auxerre има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.10. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 12; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Lyon с увереност 66%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 66.45%, 20.97% и 12.58%. Разликата в моделния momentum е 53.87 пункта в полза на Lyon. Оценката за качество на входните данни е 99/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.42 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.64%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Lyon 0 / Auxerre 0 подкрепя Lyon със средна промяна 3.17 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 37 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.93% при 538 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Lyon като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Auxerre като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Lyon и Auxerre завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 13 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 12. В мача бяха отчетени общо 13 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Lyon като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Lyon получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Auxerre като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 1 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Auxerre получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Lyon с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.17 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 12 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.