📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D ? ? ?
1
🏟 Allianz Riviera , Nice
✔ Краен резултат
1
L D ? ? ?
Владение на топката
59%
41%
8
Общо удари
6
2
Точни удари
2
4
Неточни удари
3
5
Корнери
2
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
3
Засади
1
5
Удари в наказателното поле
2
3
Удари извън наказателното поле
4
2
Блокирани удари
1
1
Спасявания
1
4
Нарушения
11
468
Точни пасове
304
538
Общо пасове
378
10
Free Kicks
4

🔁 Директни срещи

0
0
1
🟢 Nice 🟡 Равенства Le Mans 🔴
Дата Мач Резултат
30.10.2019 Le Mans - Nice 3 : 2

🗓 Последни мачове: Nice

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Paris FC - Nice 3 - 0 L
22.08.2026 Nice - Lorient 0 - 0 D
15.08.2026 Hull City - Nice 0 - 0 D
08.08.2026 Cagliari - Nice 0 - 0 D
31.07.2026 Juventus - Nice 2 - 0 L

📆 Последни мачове: Le Mans

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Rennes - Le Mans 3 - 2 L
22.08.2026 Le Mans - Stade Brestois 29 2 - 2 D
15.08.2026 Le Mans - Le Havre 0 - 1 L
08.08.2026 Saumur - Le Mans 0 - 0 D
08.08.2026 Le Mans - UNFP 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Nice и Le Mans е насрочена за 05.09.2026 18:45 в Ligue 1. Посоченият стадион е Allianz Riviera, Nice. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Nice е на позиция 17 с 1 точки. Записаната форма е LD. Le Mans е на позиция 13 с 1 точки. Записаната форма е LD.

Последни резултати

Nice има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDDLWWDLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Le Mans има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLDDWWWLD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи Nice има 0 победи, равенствата са 0, а Le Mans има 1 победи. Средният общ брой голове е 5. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Nice -0.25 / Le Mans +0.25 подкрепя Nice със средна промяна 1.72 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 21 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Nice като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Le Mans като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 1.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:11 · Заключен: 2026-09-05 20:25:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Nice и Le Mans завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.5. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Nice като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Nice получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Le Mans като гост беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 1 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Le Mans получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Nice с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.72 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 23:02:45
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.