📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟 Parc des Princes , Paris
✔ Краен резултат
2
W ? ? ? ?
Владение на топката
68%
32%
23
Общо удари
4
10
Точни удари
2
6
Неточни удари
2
6
Корнери
0
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
5
Засади
2
8
Удари в наказателното поле
2
15
Удари извън наказателното поле
2
7
Блокирани удари
0
0
Спасявания
9
9
Нарушения
11
687
Точни пасове
294
754
Общо пасове
352
11
Free Kicks
8

🔁 Директни срещи

5
2
3
🟢 Paris Saint Germain 🟡 Равенства Monaco 🔴
Дата Мач Резултат
06.03.2026 Paris Saint Germain - Monaco 1 : 3
25.02.2026 Paris Saint Germain - Monaco 2 : 2
17.02.2026 Monaco - Paris Saint Germain 2 : 3
29.11.2025 Monaco - Paris Saint Germain 1 : 0
07.02.2025 Paris Saint Germain - Monaco 4 : 1
05.01.2025 Paris Saint Germain - Monaco 1 : 0
18.12.2024 Monaco - Paris Saint Germain 2 : 4
01.03.2024 Monaco - Paris Saint Germain 0 : 0
24.11.2023 Paris Saint Germain - Monaco 5 : 2
11.02.2023 Monaco - Paris Saint Germain 3 : 1

🗓 Последни мачове: Paris Saint Germain

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Paris Saint Germain - Monaco 1 - 2 L
28.08.2026 Lille - Paris Saint Germain 2 - 2 D
23.08.2026 Paris Saint Germain - Rennes 2 - 2 D
16.08.2026 Lens - Paris Saint Germain 1 - 0 L
12.08.2026 Paris Saint Germain - Aston Villa 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Monaco

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Paris Saint Germain - Monaco 1 - 2 W
30.08.2026 Monaco - Marseille 2 - 0 W
27.08.2026 Monaco - Gornik Zabrze 4 - 1 W
23.08.2026 Le Havre - Monaco 0 - 1 W
20.08.2026 Gornik Zabrze - Monaco 2 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Paris Saint Germain и Monaco е насрочена за 04.09.2026 19:05 в Ligue 1. Посоченият стадион е Parc des Princes, Paris. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Paris Saint Germain е на позиция 10 с 2 точки. Записаната форма е DD. Monaco е на позиция 6 с 3 точки. Записаната форма е W.

Последни резултати

Paris Saint Germain има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLWDLDLWW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Monaco има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLWWDLW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Paris Saint Germain има 5 победи, равенствата са 2, а Monaco има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.70. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Paris Saint Germain с увереност 70%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 70.36%, 16.27% и 13.37%. Разликата в моделния momentum е 56.99 пункта в полза на Paris Saint Germain. Оценката за качество на входните данни е 98/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.33 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.42%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Paris Saint Germain 0 / Monaco 0 подкрепя Paris Saint Germain със средна промяна 2.71 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 11 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 23, оценка 80/100, успеваемост на групата 80.03% при 676 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Paris Saint Germain като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Monaco като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 18:30:06 · Заключен: 2026-09-04 20:45:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Paris Saint Germain и Monaco завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.5. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Paris Saint Germain като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Paris Saint Germain получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Monaco като гост беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Monaco получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Paris Saint Germain с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.71 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 23. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 23:30:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.