📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D ? ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
6
W L ? ? ?
Владение на топката
44%
56%
24
Общо удари
18
3
Точни удари
11
10
Неточни удари
3
11
Корнери
0
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
3
Засади
1
17
Удари в наказателното поле
16
7
Удари извън наказателното поле
2
11
Блокирани удари
4
6
Спасявания
2
5
Нарушения
13
270
Точни пасове
422
342
Общо пасове
482
13
Free Kicks
5

🔁 Директни срещи

3
3
2
🟢 Estac Troyes 🟡 Равенства Strasbourg 🔴
Дата Мач Резултат
21.05.2023 Estac Troyes - Strasbourg 1 : 1
02.01.2023 Strasbourg - Estac Troyes 2 : 3
17.04.2022 Estac Troyes - Strasbourg 1 : 1
22.08.2021 Strasbourg - Estac Troyes 1 : 1
11.02.2018 Strasbourg - Estac Troyes 2 : 1
04.11.2017 Estac Troyes - Strasbourg 3 : 0
07.02.2017 Estac Troyes - Strasbourg 4 : 0
12.09.2016 Strasbourg - Estac Troyes 2 : 0

🗓 Последни мачове: Estac Troyes

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Lorient - Estac Troyes 1 - 2 W
22.08.2026 Estac Troyes - Paris FC 0 - 0 D
14.08.2026 Estac Troyes - Panetolikos 1 - 1 D
08.08.2026 Auxerre - Estac Troyes 1 - 1 D
31.07.2026 Estac Troyes - Chasselay MDA 5 - 2 W

📆 Последни мачове: Strasbourg

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Strasbourg - Lens 2 - 1 W
21.08.2026 Marseille - Strasbourg 4 - 0 L
16.08.2026 Newcastle - Strasbourg 1 - 1 D
08.08.2026 SC Freiburg - Strasbourg 2 - 0 L
04.08.2026 Strasbourg - SV Elversberg 2 - 5 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Estac Troyes и Strasbourg е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Ligue 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Estac Troyes е на позиция 6 с 4 точки. Записаната форма е WD. Strasbourg е на позиция 10 с 3 точки. Записаната форма е WL.

Последни резултати

Estac Troyes има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDDWDWWLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Strasbourg има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLLLLLWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 3.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Estac Troyes има 3 победи, равенствата са 3, а Strasbourg има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.88. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.55; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 90%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Estac Troyes -0.25 / Strasbourg +0.25 подкрепя Estac Troyes със средна промяна 1.38 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Estac Troyes като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Strasbourg като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 1.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 12:00:07 · Заключен: 2026-09-06 14:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Estac Troyes и Strasbourg завърши при резултат 2:6. В двубоя бяха отбелязани общо 8 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 2.88 гола, а този двубой завърши с 8. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.55. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 90%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Estac Troyes като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Estac Troyes получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Strasbourg като гост беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 1 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Strasbourg получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Estac Troyes с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.38 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:6 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 17:21:19
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.