📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D L L W
2
🏟 Stade Marie-Marvingt , Le Mans
✔ Краен резултат
1
L D W W L
Владение на топката
51%
49%
0.92
Очаквани голове (xG)
0.97
11
Общо удари
9
7
Точни удари
2
3
Неточни удари
6
1
Корнери
3
3
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
0
Засади
1
6
Удари в наказателното поле
6
5
Удари извън наказателното поле
3
1
Блокирани удари
1
1
Спасявания
5
15
Нарушения
15
81%
Точност на пасовете
82%
384
Точни пасове
367
475
Общо пасове
450
-0.45
Предотвратени голове
-0.45

🔁 Директни срещи

1
0
3
🟢 Le Mans 🟡 Равенства Lorient 🔴
Дата Мач Резултат
04.02.2020 Lorient - Le Mans 4 : 2
23.08.2019 Le Mans - Lorient 1 : 2
13.08.2019 Lorient - Le Mans 1 : 2
11.01.2012 Le Mans - Lorient 0 : 1

🗓 Последни мачове: Le Mans

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Estac Troyes - Le Mans 2 - 0 L
25.10.2026 Auxerre - Le Mans 1 - 1 D
16.10.2026 Le Mans - Toulouse 0 - 3 L
10.10.2026 Paris Saint Germain - Le Mans 3 - 1 L
02.10.2026 Guingamp - Le Mans 2 - 1 L

📆 Последни мачове: Lorient

Дата Мач Резултат Изх.
02.11.2026 Lorient - Stade Brestois 29 0 - 2 L
25.10.2026 Angers - Lorient 0 - 0 D
18.10.2026 Lorient - Monaco 1 - 0 W
10.10.2026 Lorient - Paris FC 1 - 0 W
19.09.2026 Le Mans - Lorient 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Le Mans и Lorient е насрочена за 19.09.2026 18:45 в Ligue 1. Посоченият стадион е Stade Marie-Marvingt, Le Mans. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Le Mans е на позиция 14 с 3 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 3 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 7:8. Записаната форма е DDLD. Lorient е на позиция 9 с 5 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 2 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:4. Записаната форма е DWLD.

Последни резултати

Le Mans има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLDLDDWWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Lorient има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDLLWWWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Le Mans има 1 победи, равенствата са 0, а Lorient има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.25. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Le Mans -1 / Lorient +1 подкрепя Lorient със средна промяна 2.20 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 34 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Le Mans като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Lorient като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.00 червени и 0.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-19 18:02:48 · Заключен: 2026-09-19 20:25:07

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Le Mans и Lorient завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 4 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 3.25 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.9. В мача бяха отчетени общо 4 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Le Mans като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Le Mans получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Lorient като гост беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0 червени и 0.5 общо картона на мач. В този двубой Lorient получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Lorient с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 2.2 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-19 23:10:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.