Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 17.05.2026 | Lyon - Lens | 0 : 4 |
| 05.03.2026 | Lyon - Lens | 2 : 2 |
| 16.08.2025 | Lens - Lyon | 0 : 1 |
| 04.05.2025 | Lyon - Lens | 1 : 2 |
| 15.09.2024 | Lens - Lyon | 0 : 0 |
| 03.03.2024 | Lyon - Lens | 0 : 3 |
| 02.12.2023 | Lens - Lyon | 3 : 2 |
| 12.02.2023 | Lyon - Lens | 2 : 1 |
| 02.10.2022 | Lens - Lyon | 1 : 0 |
| 19.02.2022 | Lens - Lyon | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Lille - Lens | 1 - 0 | L |
| 24.10.2026 | Lens - Paris FC | 2 - 1 | W |
| 21.10.2026 | Club Brugge KV - Lens | 3 - 0 | L |
| 17.10.2026 | Estac Troyes - Lens | 1 - 3 | W |
| 13.10.2026 | Lens - Sporting CP | 0 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Lyon - Angers | 2 - 0 | W |
| 26.10.2026 | Paris Saint Germain - Lyon | 2 - 0 | L |
| 22.10.2026 | 1899 Hoffenheim - Lyon | 3 - 0 | L |
| 18.10.2026 | Lyon - Nice | 2 - 1 | W |
| 15.10.2026 | Lyon - Crystal Palace | 3 - 2 | W |
Предстоящата среща между Lens и Lyon е насрочена за 09.10.2026 18:45 в Ligue 1. Посоченият стадион е Stade Bollaert-Delelis, Lens. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Lens е на позиция 15 с 4 точки след 5 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 9:9. Записаната форма е LDLLW. Lyon е на позиция 2 с 11 точки след 5 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 10:2. Записаната форма е WDWDW.
Lens има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWLLWWLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Lyon има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWDLWDWL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Lens има 5 победи, равенствата са 3, а Lyon има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.58; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Lens -1 / Lyon +1 подкрепя Lyon със средна промяна 4.16 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 52 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Lens като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Lyon като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Lens и Lyon завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.58. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Lens като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Lens получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Lyon като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Lyon получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Lyon с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 4.16 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 13 проверими предварителни индикатора 12 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.