📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W L L W
0
🏟 EXBUD Arena , Kielce
✔ Краен резултат
2
D D D W D
Владение на топката
64%
36%
0.09
Очаквани голове (xG)
1.77
2
Общо удари
14
0
Точни удари
5
2
Неточни удари
4
6
Корнери
3
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
1
Засади
0
1
Удари в наказателното поле
10
2
Удари извън наказателното поле
4
1
Блокирани удари
5
3
Спасявания
0
10
Нарушения
7
86%
Точност на пасовете
81%
517
Точни пасове
281
600
Общо пасове
349
0.00
Предотвратени голове
0.00

🔁 Директни срещи

0
4
6
🟢 Korona Kielce 🟡 Равенства Gornik Zabrze 🔴
Дата Мач Резултат
18.04.2026 Gornik Zabrze - Korona Kielce 1 : 0
18.10.2025 Korona Kielce - Gornik Zabrze 1 : 1
24.05.2025 Gornik Zabrze - Korona Kielce 1 : 1
01.12.2024 Korona Kielce - Gornik Zabrze 2 : 4
19.02.2024 Gornik Zabrze - Korona Kielce 3 : 1
12.08.2023 Korona Kielce - Gornik Zabrze 0 : 1
06.04.2023 Gornik Zabrze - Korona Kielce 1 : 1
18.09.2022 Korona Kielce - Gornik Zabrze 1 : 2
19.06.2020 Gornik Zabrze - Korona Kielce 3 : 2
08.02.2020 Korona Kielce - Gornik Zabrze 0 : 0

🗓 Последни мачове: Korona Kielce

Дата Мач Резултат Изх.
02.11.2026 Zaglebie Lubin - Korona Kielce 1 - 0 L
29.10.2026 Polonia Warszawa - Korona Kielce 2 - 1 L
24.10.2026 Korona Kielce - GKS Katowice 1 - 0 W
18.10.2026 Lech Poznan - Korona Kielce 6 - 1 L
11.10.2026 Pogon Szczecin - Korona Kielce 2 - 0 L

📆 Последни мачове: Gornik Zabrze

Дата Мач Резултат Изх.
30.10.2026 Gornik Zabrze - Legia Warszawa 0 - 0 D
27.10.2026 Piast Gliwice - Gornik Zabrze 0 - 0 D
23.10.2026 Widzew Łódź - Gornik Zabrze 1 - 1 D
18.10.2026 Gornik Zabrze - Piast Gliwice 1 - 1 D
10.10.2026 Jagiellonia - Gornik Zabrze 1 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Korona Kielce и Gornik Zabrze е насрочена за 15.09.2026 18:30 в Ekstraklasa. Посоченият стадион е EXBUD Arena, Kielce. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Korona Kielce е на позиция 6 с 12 точки след 7 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 3 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 9:6. Записаната форма е WDWDW. Gornik Zabrze е на позиция 1 с 18 точки след 7 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 14:8. Записаната форма е WWWLW.

Последни резултати

Korona Kielce има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWDWDLLD. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Gornik Zabrze има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLLLWDWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Korona Kielce има 0 победи, равенствата са 4, а Gornik Zabrze има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 97%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Korona Kielce като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Gornik Zabrze като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-14 20:30:02 · Заключен: 2026-09-15 20:10:13

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Korona Kielce и Gornik Zabrze завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.2. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 97%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Korona Kielce като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Korona Kielce получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gornik Zabrze като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Gornik Zabrze получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-15 22:50:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.