📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
1
W L W W W
Владение на топката
53%
47%
7
Общо удари
10
2
Точни удари
6
2
Неточни удари
3
4
Корнери
3
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
1
Засади
1
2
Удари в наказателното поле
2
4
Удари извън наказателното поле
8
3
Блокирани удари
1
5
Спасявания
2
15
Нарушения
14
297
Точни пасове
254
387
Общо пасове
340
13
Free Kicks
13

🔁 Директни срещи

5
1
4
🟢 Cracovia Krakow 🟡 Равенства Gornik Zabrze 🔴
Дата Мач Резултат
04.04.2026 Gornik Zabrze - Cracovia Krakow 3 : 0
27.09.2025 Cracovia Krakow - Gornik Zabrze 1 : 1
28.02.2025 Gornik Zabrze - Cracovia Krakow 0 : 1
24.08.2024 Cracovia Krakow - Gornik Zabrze 3 : 2
03.05.2024 Cracovia Krakow - Gornik Zabrze 5 : 0
11.02.2024 Cracovia Krakow - Gornik Zabrze 1 : 4
06.11.2023 Gornik Zabrze - Cracovia Krakow 1 : 0
30.01.2023 Cracovia Krakow - Gornik Zabrze 2 : 0
18.07.2022 Gornik Zabrze - Cracovia Krakow 0 : 2
06.03.2022 Gornik Zabrze - Cracovia Krakow 3 : 0

🗓 Последни мачове: Cracovia Krakow

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Znicz Pruszków - Cracovia Krakow 1 - 1 D
29.08.2026 Radomiak Radom - Cracovia Krakow 2 - 1 L
21.08.2026 Cracovia Krakow - Wieczysta Kraków 3 - 2 W
16.08.2026 Cracovia Krakow - Raków Częstochowa 2 - 1 W
09.08.2026 Slask Wroclaw - Cracovia Krakow 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Gornik Zabrze

Дата Мач Резултат Изх.
03.09.2026 Raków Częstochowa - Gornik Zabrze 1 - 2 W
30.08.2026 Gornik Zabrze - GKS Katowice 2 - 3 L
27.08.2026 Monaco - Gornik Zabrze 4 - 1 L
20.08.2026 Gornik Zabrze - Monaco 2 - 3 L
16.08.2026 Gornik Zabrze - Wisla Krakow 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Cracovia Krakow и Gornik Zabrze е насрочена за 06.09.2026 12:45 в Ekstraklasa. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Cracovia Krakow е на позиция 11 с 8 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:2. Записаната форма е LWWDL. Gornik Zabrze е на позиция 3 с 12 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е WLWWW.

Последни резултати

Cracovia Krakow има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWDLDWWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Gornik Zabrze има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLWDWLDW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Cracovia Krakow има 5 победи, равенствата са 1, а Gornik Zabrze има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Cracovia Krakow -1 / Gornik Zabrze +1 подкрепя Gornik Zabrze със средна промяна 1.26 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 14 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Cracovia Krakow като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 0.67 жълти, 0.00 червени и 0.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 33.3%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Gornik Zabrze като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 12:00:06 · Заключен: 2026-09-06 14:25:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Cracovia Krakow и Gornik Zabrze завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.9 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.8. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Cracovia Krakow като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 0.67 жълти, 0 червени и 0.67 общо картона на мач. В този двубой Cracovia Krakow получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gornik Zabrze като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Gornik Zabrze получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Gornik Zabrze с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.26 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 10 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 17:11:20
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.