📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W L W W
2
🏟
✔ Краен резултат
1
D D L D W
Владение на топката
49%
51%
11
Общо удари
13
2
Точни удари
5
6
Неточни удари
7
4
Корнери
7
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
4
Засади
0
6
Удари в наказателното поле
8
5
Удари извън наказателното поле
5
3
Блокирани удари
1
4
Спасявания
0
9
Нарушения
6
386
Точни пасове
404
460
Общо пасове
475
6
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

2
6
2
🟢 Jagiellonia 🟡 Равенства Slask Wroclaw 🔴
Дата Мач Резултат
16.05.2025 Slask Wroclaw - Jagiellonia 1 : 1
22.11.2024 Jagiellonia - Slask Wroclaw 2 : 2
08.03.2024 Jagiellonia - Slask Wroclaw 3 : 1
26.09.2023 Jagiellonia - Slask Wroclaw 2 : 0
03.09.2023 Slask Wroclaw - Jagiellonia 2 : 1
05.05.2023 Jagiellonia - Slask Wroclaw 1 : 1
23.10.2022 Slask Wroclaw - Jagiellonia 2 : 2
30.04.2022 Jagiellonia - Slask Wroclaw 1 : 1
05.11.2021 Slask Wroclaw - Jagiellonia 2 : 2
05.04.2021 Jagiellonia - Slask Wroclaw 0 : 1

🗓 Последни мачове: Jagiellonia

Дата Мач Резултат Изх.
03.09.2026 Lech Poznan - Jagiellonia 2 - 1 L
30.08.2026 Raków Częstochowa - Jagiellonia 2 - 5 W
27.08.2026 Saburtalo - Jagiellonia 1 - 2 W
20.08.2026 Jagiellonia - Saburtalo 4 - 0 W
16.08.2026 Jagiellonia - Pogon Szczecin -

📆 Последни мачове: Slask Wroclaw

Дата Мач Резултат Изх.
03.09.2026 Slask Wroclaw - Pogon Szczecin 2 - 1 W
28.08.2026 Legia Warszawa - Slask Wroclaw 1 - 1 D
22.08.2026 Slask Wroclaw - Widzew Łódź 3 - 3 D
15.08.2026 Zaglebie Lubin - Slask Wroclaw 2 - 1 L
09.08.2026 Slask Wroclaw - Cracovia Krakow 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Jagiellonia и Slask Wroclaw е насрочена за 06.09.2026 18:15 в Ekstraklasa. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Jagiellonia е на позиция 7 с 9 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:1. Записаната форма е LWLWW. Slask Wroclaw е на позиция 14 с 6 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 3:3. Записаната форма е DDLDW.

Последни резултати

Jagiellonia има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWDLWWWL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Slask Wroclaw има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDLDWLWDW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Jagiellonia има 2 победи, равенствата са 6, а Slask Wroclaw има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.40; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Jagiellonia -0.5 / Slask Wroclaw +0.5 подкрепя Jagiellonia със средна промяна 1.00 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 17, оценка 82/100, успеваемост на групата 81.66% при 2186 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Jagiellonia като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Slask Wroclaw като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:26 · Заключен: 2026-09-06 19:55:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Jagiellonia и Slask Wroclaw завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.4. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Jagiellonia като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Jagiellonia получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Slask Wroclaw като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Slask Wroclaw получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Jagiellonia с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 17. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 13 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 22:41:19
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.