📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D W D L
1
🏟 EXBUD Arena , Kielce
✔ Краен резултат
1
W D L W L
Владение на топката
40%
60%
8
Общо удари
19
5
Точни удари
2
3
Неточни удари
14
5
Корнери
6
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
1
Засади
0
7
Удари в наказателното поле
12
1
Удари извън наказателното поле
7
0
Блокирани удари
3
3
Спасявания
4
13
Нарушения
15
204
Точни пасове
332
261
Общо пасове
392
14
Free Kicks
13

🔁 Директни срещи

1
2
3
🟢 Korona Kielce 🟡 Равенства Wisla Krakow 🔴
Дата Мач Резултат
11.07.2020 Wisla Krakow - Korona Kielce 1 : 1
23.02.2020 Wisla Krakow - Korona Kielce 2 : 0
14.09.2019 Korona Kielce - Wisla Krakow 1 : 1
10.05.2019 Wisla Krakow - Korona Kielce 1 : 0
09.03.2019 Korona Kielce - Wisla Krakow 2 : 6
29.09.2018 Wisla Krakow - Korona Kielce 0 : 1

🗓 Последни мачове: Korona Kielce

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Widzew Łódź - Korona Kielce 0 - 1 W
28.08.2026 Wisla Plock - Korona Kielce 0 - 2 W
22.08.2026 Korona Kielce - Motor Lublin 1 - 1 D
15.08.2026 Widzew Łódź - Korona Kielce 1 - 2 W
08.08.2026 Korona Kielce - Legia Warszawa 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Wisla Krakow

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Odra Opole - Wisla Krakow 2 - 1 L
29.08.2026 Wisla Krakow - Wieczysta Kraków 2 - 0 W
23.08.2026 Pogon Szczecin - Wisla Krakow 2 - 2 D
16.08.2026 Gornik Zabrze - Wisla Krakow 2 - 1 L
07.08.2026 Wisla Krakow - Wisla Plock 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Korona Kielce и Wisla Krakow е насрочена за 05.09.2026 15:30 в Ekstraklasa. Посоченият стадион е EXBUD Arena, Kielce. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Korona Kielce е на позиция 9 с 8 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:1. Записаната форма е WDWDL. Wisla Krakow е на позиция 4 с 10 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 5:5. Записаната форма е WDLWL.

Последни резултати

Korona Kielce има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWDLLDDW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Wisla Krakow има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLWLWDLD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Korona Kielce има 1 победи, равенствата са 2, а Wisla Krakow има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.67. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 16.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.18; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 97%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Korona Kielce като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Wisla Krakow като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 16:00:11 · Заключен: 2026-09-05 17:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Korona Kielce и Wisla Krakow завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 2.67 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.18. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 97%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Korona Kielce като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Korona Kielce получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Wisla Krakow като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Wisla Krakow получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 19:52:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.