📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D W L L
2
🏟 Motor Lublin Arena , Lublin
✔ Краен резултат
3
Владение на топката
47%
53%
12
Общо удари
10
6
Точни удари
6
1
Неточни удари
2
5
Корнери
2
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
2
Засади
1
9
Удари в наказателното поле
7
3
Удари извън наказателното поле
3
5
Блокирани удари
2
3
Спасявания
4
17
Нарушения
14
327
Точни пасове
390
395
Общо пасове
451
14
Free Kicks
17

🔁 Директни срещи

2
2
4
🟢 Motor Lublin 🟡 Равенства Legia Warszawa 🔴
Дата Мач Резултат
01.09.2026 Motor Lublin - Legia Warszawa 3 : 0
23.05.2026 Legia Warszawa - Motor Lublin 4 : 0
01.12.2025 Motor Lublin - Legia Warszawa 1 : 1
10.03.2025 Motor Lublin - Legia Warszawa 3 : 3
01.09.2024 Legia Warszawa - Motor Lublin 5 : 2
10.12.2022 Legia Warszawa - Motor Lublin 4 : 0
01.07.2022 Legia Warszawa - Motor Lublin 2 : 3
01.12.2021 Motor Lublin - Legia Warszawa 1 : 2

🗓 Последни мачове: Motor Lublin

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Motor Lublin - Legia Warszawa 3 - 0 W
29.08.2026 Motor Lublin - Piast Gliwice 0 - 2 L
22.08.2026 Korona Kielce - Motor Lublin 1 - 1 D
16.08.2026 Motor Lublin - GKS Katowice 1 - 0 W
08.08.2026 Pogon Szczecin - Motor Lublin 3 - 1 L

📆 Последни мачове: Legia Warszawa

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Motor Lublin - Legia Warszawa 3 - 0 L
28.08.2026 Legia Warszawa - Slask Wroclaw 1 - 1 D
22.08.2026 Piast Gliwice - Legia Warszawa 1 - 1 D
14.08.2026 Legia Warszawa - Radomiak Radom 5 - 0 W
08.08.2026 Korona Kielce - Legia Warszawa 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Motor Lublin и Legia Warszawa е насрочена за 05.09.2026 18:15 в Ekstraklasa. Посоченият стадион е Motor Lublin Arena, Lublin. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Motor Lublin е на позиция 15 с 5 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 3:4. Записаната форма е LDWLL. Legia Warszawa е на позиция 2 с 12 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 4:1. Записаната форма е DDWDW.

Последни резултати

Motor Lublin има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWLLDWWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Legia Warszawa има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDWDWWLWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Motor Lublin има 2 победи, равенствата са 2, а Legia Warszawa има 4 победи. Средният общ брой голове е 4.25. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 87.5%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 93%; над 9.5 корнера — 83%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Motor Lublin -0.25 / Legia Warszawa +0.25 подкрепя Motor Lublin със средна промяна 2.24 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 11 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Motor Lublin като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 33.3%, 33.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Legia Warszawa като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:10 · Заключен: 2026-09-05 19:55:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Motor Lublin и Legia Warszawa завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 4.25 гола, докато в този мач бяха отбелязани 5. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 87.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.9. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 93%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 83%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Motor Lublin като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Motor Lublin получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Legia Warszawa като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Legia Warszawa получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Motor Lublin с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.24 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 22:52:09
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.