📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D L L W
3
🏟
✔ Краен резултат
0
W W L W L
Владение на топката
56%
44%
11
Общо удари
21
7
Точни удари
4
4
Неточни удари
11
3
Корнери
8
2
Жълти картони
6
0
Червени картони
0
1
Засади
2
8
Удари в наказателното поле
13
3
Удари извън наказателното поле
8
0
Блокирани удари
6
4
Спасявания
4
4
Нарушения
12
445
Точни пасове
329
527
Общо пасове
392
12
Free Kicks
4

🔁 Директни срещи

2
3
0
🟢 Piast Gliwice 🟡 Равенства GKS Katowice 🔴
Дата Мач Резултат
01.07.2026 GKS Katowice - Piast Gliwice 0 : 1
10.05.2026 Piast Gliwice - GKS Katowice 0 : 0
08.11.2025 GKS Katowice - Piast Gliwice 1 : 3
16.02.2025 GKS Katowice - Piast Gliwice 0 : 0
12.08.2024 Piast Gliwice - GKS Katowice 2 : 2

🗓 Последни мачове: Piast Gliwice

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Chemik Bydgoszcz - Piast Gliwice 0 - 3 W
29.08.2026 Motor Lublin - Piast Gliwice 0 - 2 W
22.08.2026 Piast Gliwice - Legia Warszawa 1 - 1 D
15.08.2026 Piast Gliwice - Wieczysta Kraków 3 - 4 L
09.08.2026 Lech Poznan - Piast Gliwice 3 - 0 L

📆 Последни мачове: GKS Katowice

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Gornik Zabrze - GKS Katowice 2 - 3 W
23.08.2026 GKS Katowice - Wisla Plock 5 - 0 W
16.08.2026 Motor Lublin - GKS Katowice 1 - 0 L
12.08.2026 GKS Katowice - Hapoel Tel Aviv 2 - 1 W
09.08.2026 GKS Katowice - Wieczysta Kraków -

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Piast Gliwice и GKS Katowice е насрочена за 04.09.2026 18:30 в Ekstraklasa. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Piast Gliwice е на позиция 11 с 7 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:5. Записаната форма е WDLLW. GKS Katowice е на позиция 5 с 9 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:3. Записаната форма е WWLWL.

Последни резултати

Piast Gliwice има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLLWLWDW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. GKS Katowice има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWLWWLLD. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи Piast Gliwice има 2 победи, равенствата са 3, а GKS Katowice има 0 победи. Средният общ брой голове е 1.80. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.83; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Piast Gliwice -1 / GKS Katowice +1 подкрепя Piast Gliwice със средна промяна 2.47 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 19 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.93% при 538 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Piast Gliwice като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 66.7%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на GKS Katowice като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 17:45:03 · Заключен: 2026-09-04 20:10:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Piast Gliwice и GKS Katowice завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 5 директни срещи е 1.8 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.83. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Piast Gliwice като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Piast Gliwice получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на GKS Katowice като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой GKS Katowice получи 6 жълти и 0 червени картона, или 6 общо. Това е с 4 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Piast Gliwice с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 2.47 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 22:52:11
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.