📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
60%
40%
15
Общо удари
15
2
Точни удари
3
8
Неточни удари
8
7
Корнери
6
4
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
1
Засади
4
8
Удари в наказателното поле
12
7
Удари извън наказателното поле
3
5
Блокирани удари
4
3
Спасявания
2
15
Нарушения
16
382
Точни пасове
252
468
Общо пасове
324
15
Free Kicks
15

🔁 Директни срещи

3
3
4
🟢 Widzew Łódź 🟡 Равенства Radomiak Radom 🔴
Дата Мач Резултат
18.04.2026 Radomiak Radom - Widzew Łódź 2 : 1
17.10.2025 Widzew Łódź - Radomiak Radom 3 : 2
28.02.2025 Radomiak Radom - Widzew Łódź 1 : 1
23.08.2024 Widzew Łódź - Radomiak Radom 3 : 2
25.05.2024 Radomiak Radom - Widzew Łódź 1 : 3
13.01.2024 Radomiak Radom - Widzew Łódź 2 : 2
02.12.2023 Widzew Łódź - Radomiak Radom 0 : 3
21.05.2023 Radomiak Radom - Widzew Łódź 3 : 1
06.11.2022 Widzew Łódź - Radomiak Radom 1 : 3
26.02.2021 Widzew Łódź - Radomiak Radom 1 : 1

🗓 Последни мачове: Widzew Łódź

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Widzew Łódź - Korona Kielce 0 - 1 L
30.08.2026 Widzew Łódź - Lech Poznan 2 - 3 L
22.08.2026 Slask Wroclaw - Widzew Łódź 3 - 3 D
15.08.2026 Widzew Łódź - Korona Kielce 1 - 2 L
09.08.2026 Jagiellonia - Widzew Łódź 0 - 2 W

📆 Последни мачове: Radomiak Radom

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Korona Kielce II - Radomiak Radom 0 - 1 W
29.08.2026 Radomiak Radom - Cracovia Krakow 2 - 1 W
23.08.2026 Radomiak Radom - Zaglebie Lubin 0 - 0 D
14.08.2026 Legia Warszawa - Radomiak Radom 5 - 0 L
09.08.2026 Radomiak Radom - AEL 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Widzew Łódź и Radomiak Radom е насрочена за 05.09.2026 12:45 в Ekstraklasa. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Widzew Łódź е на позиция 13 с 6 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:2. Записаната форма е LDLWD. Radomiak Radom е на позиция 12 с 7 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 3:4. Записаната форма е WDLLL.

Последни резултати

Widzew Łódź има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLWDDWWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Radomiak Radom има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLDLLWLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Widzew Łódź има 3 победи, равенствата са 3, а Radomiak Radom има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.60. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Widzew Łódź или равенство (1X) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 55.83%, 25.12% и 19.04%. Разликата в моделния momentum е 36.79 пункта в полза на Widzew Łódź. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.18 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.47%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Widzew Łódź -0.25 / Radomiak Radom +0.25 подкрепя Widzew Łódź със средна промяна 2.14 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 16 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.78% при 544 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Widzew Łódź като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Radomiak Radom като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.00 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 13:02:25 · Заключен: 2026-09-05 14:25:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Widzew Łódź и Radomiak Radom завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 13 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.6 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.8. В мача бяха отчетени общо 13 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Widzew Łódź като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Widzew Łódź получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Radomiak Radom като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 0 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой Radomiak Radom получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 50%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Widzew Łódź с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.14 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 11 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 17:12:16
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.