📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L L W W
3
🏟 Arena Katowice , Katowice
✔ Краен резултат
2
Владение на топката
63%
37%
2.72
Очаквани голове (xG)
1.83
22
Общо удари
16
5
Точни удари
3
12
Неточни удари
11
3
Корнери
1
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Засади
1
15
Удари в наказателното поле
10
7
Удари извън наказателното поле
6
5
Блокирани удари
2
1
Спасявания
3
11
Нарушения
11
85%
Точност на пасовете
68%
435
Точни пасове
194
509
Общо пасове
285
-0.27
Предотвратени голове
-0.27

🔁 Директни срещи

2
0
2
🟢 GKS Katowice 🟡 Равенства Cracovia Krakow 🔴
Дата Мач Резултат
21.03.2026 Cracovia Krakow - GKS Katowice 1 : 0
19.09.2025 GKS Katowice - Cracovia Krakow 0 : 3
11.05.2025 GKS Katowice - Cracovia Krakow 2 : 1
09.11.2024 Cracovia Krakow - GKS Katowice 3 : 4

🗓 Последни мачове: GKS Katowice

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 GKS Katowice - Widzew Łódź 3 - 2 W
27.10.2026 Górnik Łęczna - GKS Katowice 1 - 0 L
24.10.2026 Korona Kielce - GKS Katowice 1 - 0 L
17.10.2026 GKS Katowice - Pogon Szczecin 0 - 1 L
12.10.2026 GKS Katowice - Wieczysta Kraków 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Cracovia Krakow

Дата Мач Резултат Изх.
30.10.2026 Cracovia Krakow - Motor Lublin 1 - 2 L
24.10.2026 Piast Gliwice - Cracovia Krakow 3 - 1 L
17.10.2026 Cracovia Krakow - Legia Warszawa 1 - 1 D
10.10.2026 Cracovia Krakow - Zaglebie Lubin 3 - 1 W
03.10.2026 Cracovia Krakow - Nieciecza 2 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между GKS Katowice и Cracovia Krakow е насрочена за 19.09.2026 15:30 в Ekstraklasa. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

GKS Katowice е на позиция 10 с 9 точки след 7 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 0 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 13:11. Записаната форма е LLWWL. Cracovia Krakow е на позиция 12 с 8 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 2 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 7:11. Записаната форма е LLLWW.

Последни резултати

GKS Katowice има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWLWLWWL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Cracovia Krakow има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLWWDLDW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи GKS Katowice има 2 победи, равенствата са 0, а Cracovia Krakow има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка GKS Katowice -0.75 / Cracovia Krakow +0.75 подкрепя GKS Katowice със средна промяна 1.98 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 14 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.94% при 618 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на GKS Katowice като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Cracovia Krakow като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.25 червени и 3.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 8 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-19 16:02:58 · Заключен: 2026-09-19 17:10:17

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между GKS Katowice и Cracovia Krakow завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 4 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 4 директни срещи е 3.5 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.9. В мача бяха отчетени общо 4 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на GKS Katowice като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой GKS Katowice получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Cracovia Krakow като гост беше изчислен от 4 мача със средно 3 жълти, 0.25 червени и 3.25 общо картона на мач. В този двубой Cracovia Krakow получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше GKS Katowice с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.98 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-19 19:51:26
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.