Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.04.2026 | Teteks - Ohrid | 1 : 2 |
| 04.11.2025 | Ohrid - Teteks | 4 : 3 |
| 11.05.2024 | Teteks - Ohrid | 2 : 1 |
| 02.12.2023 | Ohrid - Teteks | 2 : 0 |
| 18.02.2023 | Teteks - Ohrid | 2 : 0 |
| 20.08.2022 | Ohrid - Teteks | 2 : 1 |
| 14.05.2022 | Ohrid - Teteks | 2 : 0 |
| 04.12.2021 | Teteks - Ohrid | 1 : 1 |
| 18.09.2021 | Ohrid - Teteks | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Shkupi 1927 - Teteks | 1 - 3 | W |
| 24.08.2026 | Teteks - FK Rabotnicki | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Makedonija GjP - Teteks | 1 - 1 | D |
| 31.05.2026 | Teteks - Vlaznimi | 9 - 0 | W |
| 23.05.2026 | Teteks - Golemo Konjari | 7 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Ohrid - Kozuv Gevgelija | 5 - 1 | W |
| 24.08.2026 | Detonit Plachkovica - Ohrid | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Ohrid - Novaci | 2 - 1 | W |
| 18.07.2026 | Novaci - Ohrid | 0 - 0 | D |
| 23.05.2026 | Ohrid - Sloga Vinica | 7 - 1 | W |
Предстоящата среща между Teteks и Ohrid е насрочена за 05.09.2026 14:30 в Second League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Teteks има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWWLDLLW. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Ohrid има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDWLDWDW. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 9 директни срещи Teteks има 3 победи, равенствата са 1, а Ohrid има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.78. Двата отбора са отбелязали в 55.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 44.4%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Teteks 0 / Ohrid 0 подкрепя Teteks със средна промяна 4.54 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.82).
Срещата между Teteks и Ohrid завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 2.78 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Teteks с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 4.54 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.