📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L L L L
0
🏟
✔ Краен резултат
3
W W W D W

🔁 Директни срещи

2
0
1
🟢 Shkupi 1927 🟡 Равенства Ohrid 🔴
Дата Мач Резултат
24.09.2025 Ohrid - Shkupi 1927 3 : 0
25.10.2023 Shkupi 1927 - Ohrid 4 : 0
18.07.2020 Ohrid - Shkupi 1927 1 : 3

🗓 Последни мачове: Shkupi 1927

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Shkupi 1927 - Ohrid 0 - 3 L
24.10.2026 Shkupi 1927 - Kamjani 0 - 2 L
17.10.2026 FK Rabotnicki - Shkupi 1927 4 - 0 L
10.10.2026 Shkupi 1927 - Makedonija GjP 0 - 1 L
20.09.2026 Akademija Pandev - Shkupi 1927 7 - 0 L

📆 Последни мачове: Ohrid

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Shkupi 1927 - Ohrid 0 - 3 W
24.10.2026 Ohrid - FK Rabotnicki 1 - 0 W
17.10.2026 Makedonija GjP - Ohrid 0 - 2 W
10.10.2026 Ohrid - Akademija Pandev 2 - 2 D
24.09.2026 Detonit Plachkovica - Ohrid 0 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Shkupi 1927 и Ohrid е насрочена за 31.10.2026 12:30 в Second League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Shkupi 1927 е на позиция 14 с 0 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 1:29. Записаната форма е LLLLL. Ohrid е на позиция 1 с 22 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 19:6. Записаната форма е WWDWL.

Последни резултати

Shkupi 1927 има 0 победи, 0 равенства и 10 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLLLL. Средните стойности са 0.10 отбелязани и 3 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Ohrid има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWLWLWWW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Shkupi 1927 има 2 победи, равенствата са 0, а Ohrid има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.67. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-10-31 12:03:43 · Заключен: 2026-10-31 13:10:52

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Shkupi 1927 и Ohrid завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 3.67 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 90%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-31 15:40:52
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.