Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.04.2026 | FK Crvena Zvezda - FK Partizan | 3 : 0 |
| 22.02.2026 | FK Crvena Zvezda - FK Partizan | 3 : 0 |
| 20.09.2025 | FK Partizan - FK Crvena Zvezda | 1 : 2 |
| 12.04.2025 | FK Crvena Zvezda - FK Partizan | 2 : 1 |
| 22.02.2025 | FK Crvena Zvezda - FK Partizan | 3 : 3 |
| 23.09.2024 | FK Partizan - FK Crvena Zvezda | 0 : 4 |
| 24.04.2024 | FK Crvena Zvezda - FK Partizan | 2 : 0 |
| 20.04.2024 | FK Crvena Zvezda - FK Partizan | 3 : 2 |
| 09.03.2024 | FK Crvena Zvezda - FK Partizan | 2 : 2 |
| 20.12.2023 | FK Partizan - FK Crvena Zvezda | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Zemun - FK Crvena Zvezda | 0 - 2 | W |
| 27.08.2026 | Plzen - FK Crvena Zvezda | 5 - 1 | L |
| 23.08.2026 | FK Crvena Zvezda - Cukaricki | 4 - 0 | W |
| 20.08.2026 | FK Crvena Zvezda - Plzen | 3 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Železničar Pančevo - FK Crvena Zvezda | - |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | FK Partizan - OFK Beograd | 3 - 1 | W |
| 27.08.2026 | FK Partizan - Getafe | 2 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Mladost Lucani - FK Partizan | 3 - 1 | L |
| 20.08.2026 | Getafe - FK Partizan | 3 - 1 | L |
| 16.08.2026 | FK Partizan - Radnicki 1923 | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между FK Crvena Zvezda и FK Partizan е насрочена за 06.09.2026 17:00 в Super Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
FK Crvena Zvezda е на позиция 1 с 12 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 8:1. Записаната форма е WWWW. FK Partizan е на позиция 12 с 4 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 6:5. Записаната форма е LLLWD.
FK Crvena Zvezda има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWLWLWWW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. FK Partizan има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLWWLWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи FK Crvena Zvezda има 7 победи, равенствата са 2, а FK Partizan има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.60. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.97; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 94%; над 9.5 корнера — 84%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за FK Crvena Zvezda с увереност 69%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 69.28%, 17.55% и 13.16%. Разликата в моделния momentum е 56.12 пункта в полза на FK Crvena Zvezda. Оценката за качество на входните данни е 86/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.33 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -7.85%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Дисциплинарният профил на FK Crvena Zvezda като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.25 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 25.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на FK Partizan като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.33 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между FK Crvena Zvezda и FK Partizan завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.97. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 94%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 84%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на FK Crvena Zvezda като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2 жълти, 0.25 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой FK Crvena Zvezda получи 6 жълти и 0 червени картона, или 6 общо. Това е с 3.75 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FK Partizan като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0.33 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой FK Partizan получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете.
От 13 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.