Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Novi Pazar - Macva | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Macva - Radnicki NIS | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Radnik Surdulica - Macva | 2 - 1 | L |
| 09.08.2026 | Macva - IMT Novi Beograd | 1 - 0 | W |
| 03.08.2026 | Vojvodina - Macva | 2 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Radnicki NIS - Radnicki 1923 | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Radnicki 1923 - IMT Novi Beograd | 2 - 1 | W |
| 16.08.2026 | FK Partizan - Radnicki 1923 | 0 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Radnicki 1923 - Zemun | 3 - 0 | W |
| 01.08.2026 | Cukaricki - Radnicki 1923 | 3 - 0 | L |
Предстоящата среща между Macva и Radnicki 1923 е насрочена за 05.09.2026 18:00 в Super Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Macva е на позиция 10 с 6 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 1:10. Записаната форма е WLWLL. Radnicki 1923 е на позиция 6 с 9 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 0:4. Записаната форма е WWWLL.
Macva има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWLLLLDW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Radnicki 1923 има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWLLWLDD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.81; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Macva 0 / Radnicki 1923 0 подкрепя Radnicki 1923 със средна промяна 3.10 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Macva като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 4.33 жълти, 0.33 червени и 4.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 66.7% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Radnicki 1923 като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.25 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Macva и Radnicki 1923 завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.81. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Macva като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 4.33 жълти, 0.33 червени и 4.67 общо картона на мач. В този двубой Macva получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Radnicki 1923 като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2.25 жълти, 0.25 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Radnicki 1923 получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Radnicki 1923 с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.1 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.