Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 10.05.2026 | Radnicki NIS - Mladost Lucani | 1 : 0 |
| 29.11.2025 | Mladost Lucani - Radnicki NIS | 2 : 1 |
| 26.07.2025 | Radnicki NIS - Mladost Lucani | 3 : 1 |
| 16.03.2025 | Mladost Lucani - Radnicki NIS | 1 : 1 |
| 27.10.2024 | Radnicki NIS - Mladost Lucani | 1 : 1 |
| 30.03.2024 | Radnicki NIS - Mladost Lucani | 3 : 0 |
| 22.10.2023 | Mladost Lucani - Radnicki NIS | 1 : 2 |
| 30.04.2023 | Radnicki NIS - Mladost Lucani | 1 : 2 |
| 04.02.2023 | Radnicki NIS - Mladost Lucani | 2 : 1 |
| 06.08.2022 | Mladost Lucani - Radnicki NIS | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | IMT Novi Beograd - Mladost Lucani | 2 - 0 | L |
| 23.08.2026 | Mladost Lucani - FK Partizan | 3 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Zemun - Mladost Lucani | 0 - 1 | W |
| 09.08.2026 | Mladost Lucani - Cukaricki | 2 - 2 | D |
| 03.08.2026 | Železničar Pančevo - Mladost Lucani | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Radnicki NIS - Radnicki 1923 | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Macva - Radnicki NIS | 1 - 0 | L |
| 16.08.2026 | IMT Novi Beograd - Radnicki NIS | 0 - 0 | D |
| 08.08.2026 | Radnicki NIS - FK Partizan | - | |
| 02.08.2026 | Zemun - Radnicki NIS | 0 - 1 | W |
Предстоящата среща между Mladost Lucani и Radnicki NIS е насрочена за 05.09.2026 18:00 в Super Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Mladost Lucani е на позиция 4 с 10 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 3 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:1. Записаната форма е WWDDD. Radnicki NIS е на позиция 13 с 4 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 2:4. Записаната форма е LDWLL.
Mladost Lucani има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDDDDWWL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Radnicki NIS има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDWLLLWWW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Mladost Lucani има 2 победи, равенствата са 3, а Radnicki NIS има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 40%; Двата отбора да отбележат — 30%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 97%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Mladost Lucani -0.75 / Radnicki NIS +0.75 подкрепя Radnicki NIS със средна промяна 3.95 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Mladost Lucani като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Radnicki NIS като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 25.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Mladost Lucani и Radnicki NIS завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.8 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.2. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 97%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Mladost Lucani като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Mladost Lucani получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Radnicki NIS като гост беше изчислен от 4 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Radnicki NIS получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 25%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Radnicki NIS с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 3.95 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.