📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W W L
2
🏟
✔ Краен резултат
1
L L L L L
Владение на топката
69%
31%
29
Общо удари
8
9
Точни удари
5
14
Неточни удари
1
5
Корнери
3
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
0
Засади
2
20
Удари в наказателното поле
4
9
Удари извън наказателното поле
4
6
Блокирани удари
2
4
Спасявания
7
14
Нарушения
13
481
Точни пасове
160
559
Общо пасове
239
12
Free Kicks
14

🔁 Директни срещи

0
3
1
🟢 Vojvodina 🟡 Равенства Zemun 🔴
Дата Мач Резултат
24.11.2018 Vojvodina - Zemun 0 : 0
28.07.2018 Zemun - Vojvodina 1 : 1
18.03.2018 Vojvodina - Zemun 0 : 3
14.10.2017 Zemun - Vojvodina 0 : 0

🗓 Последни мачове: Vojvodina

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Vojvodina - Zemun 2 - 1 W
29.08.2026 Cukaricki - Vojvodina 0 - 5 W
23.08.2026 Vojvodina - Železničar Pančevo 1 - 0 W
17.08.2026 Novi Pazar - Vojvodina 2 - 0 L
09.08.2026 Vojvodina - Radnik Surdulica 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Zemun

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Vojvodina - Zemun 2 - 1 L
30.08.2026 Zemun - FK Crvena Zvezda 0 - 2 L
22.08.2026 OFK Beograd - Zemun 1 - 0 L
16.08.2026 Zemun - Mladost Lucani 0 - 1 L
08.08.2026 Radnicki 1923 - Zemun 3 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Vojvodina и Zemun е насрочена за 06.09.2026 19:00 в Super Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Vojvodina е на позиция 2 с 12 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 7:3. Записаната форма е WLWWL. Zemun е на позиция 14 с 1 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 2:7. Записаната форма е LLLLL.

Последни резултати

Vojvodina има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWLLLWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Zemun има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLDDWL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Vojvodina има 0 победи, равенствата са 3, а Zemun има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.25. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 30%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.17; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 97%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Vojvodina с увереност 78%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 77.86%, 14.95% и 7.19%. Разликата в моделния momentum е 70.68 пункта в полза на Vojvodina. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.20 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.56%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Vojvodina 0 / Zemun 0 подкрепя Zemun със средна промяна 2.36 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Vojvodina като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 25.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Zemun като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.67 червени и 3.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 66.7% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 66.7%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:30 · Заключен: 2026-09-06 21:05:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Vojvodina и Zemun завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 4 директни срещи е 1.25 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.17. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 97%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Vojvodina като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Vojvodina получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 25%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Zemun като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0.67 червени и 3.33 общо картона на мач. В този двубой Zemun получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 66.7% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Zemun с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.36 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 10 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 23:32:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.