📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
0
D W W D L
Владение на топката
56%
44%
0.85
Очаквани голове (xG)
1.04
10
Общо удари
13
0
Точни удари
1
4
Неточни удари
8
5
Корнери
3
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
1
Засади
3
5
Удари в наказателното поле
10
5
Удари извън наказателното поле
3
6
Блокирани удари
4
1
Спасявания
0
16
Нарушения
18
254
Точни пасове
350
359
Общо пасове
449
17
Free Kicks
16

🔁 Директни срещи

4
3
1
🟢 IMT Novi Beograd 🟡 Равенства Cukaricki 🔴
Дата Мач Резултат
19.07.2026 Cukaricki - IMT Novi Beograd 0 : 1
28.11.2025 Cukaricki - IMT Novi Beograd 1 : 1
27.07.2025 IMT Novi Beograd - Cukaricki 1 : 3
12.05.2025 Cukaricki - IMT Novi Beograd 1 : 1
07.04.2025 Cukaricki - IMT Novi Beograd 0 : 2
09.11.2024 IMT Novi Beograd - Cukaricki 1 : 1
18.12.2023 Cukaricki - IMT Novi Beograd 0 : 1
18.08.2023 IMT Novi Beograd - Cukaricki 3 : 0

🗓 Последни мачове: IMT Novi Beograd

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 IMT Novi Beograd - Cukaricki 0 - 0 D
28.10.2026 Grafičar - IMT Novi Beograd 2 - 0 L
23.10.2026 IMT Novi Beograd - Železničar Pančevo 0 - 1 L
18.10.2026 Novi Pazar - IMT Novi Beograd 1 - 2 W
10.10.2026 IMT Novi Beograd - Radnik Surdulica 1 - 0 W

📆 Последни мачове: Cukaricki

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 IMT Novi Beograd - Cukaricki 0 - 0 D
28.10.2026 Loznica - Cukaricki 1 - 2 W
24.10.2026 FK Partizan - Cukaricki 0 - 2 W
17.10.2026 Cukaricki - Zemun 3 - 0 W
10.10.2026 Cukaricki - Macva 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между IMT Novi Beograd и Cukaricki е насрочена за 01.11.2026 13:00 в Super Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

IMT Novi Beograd е на позиция 4 с 21 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 15:9. Записаната форма е LWWDL. Cukaricki е на позиция 6 с 18 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 19:20. Записаната форма е WWDLD.

Последни резултати

IMT Novi Beograd има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWDLDWLD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Cukaricki има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDLDLLLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи IMT Novi Beograd има 4 победи, равенствата са 3, а Cukaricki има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.13. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.68; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка IMT Novi Beograd 0 / Cukaricki 0 подкрепя IMT Novi Beograd със средна промяна 4.53 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 15 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на IMT Novi Beograd като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.17 жълти, 0.00 червени и 2.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 66.7%, 33.3%, 16.7% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 13 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Cukaricki като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 13 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-11-01 12:00:13 · Заключен: 2026-11-01 13:40:49

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между IMT Novi Beograd и Cukaricki завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 2.13 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.68. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на IMT Novi Beograd като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.17 жълти, 0 червени и 2.17 общо картона на мач. В този двубой IMT Novi Beograd получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.17 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Cukaricki като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Cukaricki получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше IMT Novi Beograd с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 4.53 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-11-01 16:21:50
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.