Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.05.2026 | Grafičar - Dubočica | 3 : 1 |
| 09.03.2026 | Grafičar - Dubočica | 2 : 1 |
| 29.09.2025 | Dubočica - Grafičar | 1 : 1 |
| 08.12.2024 | Grafičar - Dubočica | 1 : 1 |
| 26.08.2024 | Dubočica - Grafičar | 1 : 3 |
| 02.12.2023 | Dubočica - Grafičar | 2 : 1 |
| 27.08.2023 | Grafičar - Dubočica | 1 : 2 |
| 10.05.2021 | Grafičar - Dubočica | 1 : 1 |
| 14.11.2020 | Dubočica - Grafičar | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Naftagas - Grafičar | 2 - 1 | L |
| 19.08.2026 | Grafičar - Loznica | 2 - 2 | D |
| 14.08.2026 | FK Vozdovac - Grafičar | 0 - 1 | W |
| 09.08.2026 | Grafičar - Semendrija 1924 | 1 - 2 | L |
| 02.08.2026 | Napredak - Grafičar | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Dubočica - Borac Cacak | 0 - 2 | L |
| 19.08.2026 | OFK Vršac - Dubočica | 2 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Naftagas - Dubočica | 2 - 3 | W |
| 08.08.2026 | Dubočica - Loznica | 0 - 0 | D |
| 01.08.2026 | FK Vozdovac - Dubočica | 0 - 1 | W |
Предстоящата среща между Grafičar и Dubočica е насрочена за 31.08.2026 15:00 в Prva Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Grafičar е на позиция 11 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:1. Записаната форма е LDWLL. Dubočica е на позиция 8 с 7 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:0. Записаната форма е LLWDW.
Grafičar има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLLLLWWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Dubočica има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDWDLDLD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 9 директни срещи Grafičar има 3 победи, равенствата са 4, а Dubočica има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.56. Двата отбора са отбелязали в 88.9% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 55.6%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Grafičar като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.50 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Dubočica като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 5.67 жълти, 0.00 червени и 5.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 100.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Grafičar и Dubočica завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 2.56 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 88.9%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Grafičar като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0.5 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Grafičar получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Dubočica като гост беше изчислен от 3 мача със средно 5.67 жълти, 0 червени и 5.67 общо картона на мач. В този двубой Dubočica получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 4.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 100%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.