📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D D L D
1
🏟
✔ Краен резултат
1
D D W L L
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Loznica 🟡 Равенства Teleoptik 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Loznica

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Metalac GM - Loznica 2 - 4 W
23.08.2026 Loznica - OFK Bor 1919 0 - 0 D
19.08.2026 Grafičar - Loznica 2 - 2 D
14.08.2026 Loznica - Borac Cacak 2 - 3 L
08.08.2026 Dubočica - Loznica 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Teleoptik

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Teleoptik - FK Vozdovac 1 - 2 L
24.08.2026 Semendrija 1924 - Teleoptik 1 - 1 D
19.08.2026 Teleoptik - Napredak 1 - 1 D
14.08.2026 FK Spartak Zdrepceva KRV - Teleoptik 2 - 4 W
08.08.2026 Teleoptik - Jedinstvo Ub 0 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Loznica и Teleoptik е насрочена за 06.09.2026 18:00 в Prva Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Loznica е на позиция 8 с 7 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WDDLD. Teleoptik е на позиция 10 с 5 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:5. Записаната форма е DDWLL.

Последни резултати

Loznica има 4 победи, 5 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDLDDDWWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Teleoptik има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDWLLWWWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 50%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.87). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Loznica като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Teleoptik като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.33 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие).

Генериран: 2026-09-06 17:30:08 · Заключен: 2026-09-06 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Loznica и Teleoptik завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Loznica като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Loznica получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Teleoptik като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0.33 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Teleoptik получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.87. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 22:22:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.