Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | OFK Bor 1919 - Naftagas | 2 - 1 | L |
| 24.08.2026 | Naftagas - Grafičar | 2 - 1 | W |
| 19.08.2026 | Borac Cacak - Naftagas | 2 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Naftagas - Dubočica | 2 - 3 | L |
| 08.08.2026 | OFK Vršac - Naftagas | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Metalac GM - Loznica | 2 - 4 | L |
| 23.08.2026 | FK Vozdovac - Metalac GM | 1 - 0 | L |
| 19.08.2026 | Metalac GM - Semendrija 1924 | 0 - 0 | D |
| 14.08.2026 | Napredak - Metalac GM | 2 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Metalac GM - FK Spartak Zdrepceva KRV | 2 - 4 | L |
Предстоящата среща между Naftagas и Metalac GM е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Prva Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Naftagas е на позиция 14 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LWLLL. Metalac GM е на позиция 15 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:0. Записаната форма е LLDLL.
Naftagas има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLDWLWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Metalac GM има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLLWDWLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Naftagas -1.5 / Metalac GM +1.5 подкрепя Metalac GM със средна промяна 1.37 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Naftagas като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.00 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Metalac GM като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.33 жълти, 0.33 червени и 3.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 66.7% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Naftagas и Metalac GM завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Naftagas като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 0 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой Naftagas получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Metalac GM като гост беше изчислен от 3 мача със средно 3.33 жълти, 0.33 червени и 3.67 общо картона на мач. В този двубой Metalac GM получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Metalac GM с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.37 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.