Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | TSC Backa Topola - Semendrija 1924 | 1 - 1 | D |
| 24.08.2026 | Semendrija 1924 - Teleoptik | 1 - 1 | D |
| 19.08.2026 | Metalac GM - Semendrija 1924 | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Semendrija 1924 - OFK Bor 1919 | 4 - 1 | W |
| 09.08.2026 | Grafičar - Semendrija 1924 | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Javor - Napredak | 3 - 0 | W |
| 24.08.2026 | FK Spartak Zdrepceva KRV - Javor | 2 - 2 | D |
| 19.08.2026 | Javor - Jedinstvo Ub | 3 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Javor - OFK Vršac | 1 - 2 | L |
| 09.08.2026 | TSC Backa Topola - Javor | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Semendrija 1924 и Javor е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Prva Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Semendrija 1924 е на позиция 2 с 12 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:2. Записаната форма е DDDWW. Javor е на позиция 5 с 11 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 5:1. Записаната форма е WDWLD.
Semendrija 1924 има 5 победи, 5 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDWWWWWDD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Javor има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLDWDLLD. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Semendrija 1924 -1 / Javor +1 подкрепя Semendrija 1924 със средна промяна 2.33 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.76).
Дисциплинарният профил на Semendrija 1924 като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.33 жълти, 0.33 червени и 3.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 66.7% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Javor като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 6.00 жълти, 0.00 червени и 6.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 100.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Semendrija 1924 и Javor завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Semendrija 1924 като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 3.33 жълти, 0.33 червени и 3.67 общо картона на мач. В този двубой Semendrija 1924 получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Javor като гост беше изчислен от 2 мача със средно 6 жълти, 0 червени и 6 общо картона на мач. В този двубой Javor получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 100%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Semendrija 1924 с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 2.33 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.76. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.