📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L L L W
2
🏟 Lidl Arena , Wil
✔ Краен резултат
2
W L W D L
3
Жълти картони
2
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
6
2
🟢 FC WIL 1900 🟡 Равенства FC Aarau 🔴
Дата Мач Резултат
25.04.2026 FC WIL 1900 - FC Aarau 2 : 2
07.02.2026 FC Aarau - FC WIL 1900 2 : 2
24.10.2025 FC Aarau - FC WIL 1900 2 : 0
01.08.2025 FC WIL 1900 - FC Aarau 1 : 3
09.05.2025 FC Aarau - FC WIL 1900 2 : 4
16.03.2025 FC WIL 1900 - FC Aarau 2 : 2
24.11.2024 FC Aarau - FC WIL 1900 1 : 1
26.07.2024 FC WIL 1900 - FC Aarau 2 : 2
17.05.2024 FC Aarau - FC WIL 1900 0 : 4
23.02.2024 FC WIL 1900 - FC Aarau 1 : 1

🗓 Последни мачове: FC WIL 1900

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Yverdon Sport - FC WIL 1900 1 - 1 D
22.08.2026 FC WIL 1900 - SC Kriens 0 - 2 L
16.08.2026 Rebstein - FC WIL 1900 2 - 6 W
07.08.2026 FC Winterthur - FC WIL 1900 5 - 0 L
31.07.2026 FC WIL 1900 - Neuchatel Xamax FC 1 - 2 L

📆 Последни мачове: FC Aarau

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 FC Aarau - Neuchatel Xamax FC 2 - 1 W
23.08.2026 Yverdon Sport - FC Aarau 2 - 1 L
16.08.2026 Biel-Bienne - FC Aarau 3 - 3 D
07.08.2026 FC Aarau - Stade Nyonnais 2 - 1 W
01.08.2026 FC Aarau - Stade Lausanne-Ouchy 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между FC WIL 1900 и FC Aarau е насрочена за 31.08.2026 18:15 в Challenge League. Посоченият стадион е Lidl Arena, Wil. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

FC WIL 1900 е на позиция 8 с 4 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 6:11. Записаната форма е DLLLW. FC Aarau е на позиция 7 с 7 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:4. Записаната форма е WLWDL.

Последни резултати

FC WIL 1900 има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLLWWLLL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. FC Aarau има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWDLWLLL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи FC WIL 1900 има 2 победи, равенствата са 6, а FC Aarau има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.60. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.47). Odd/Even — Odd (коефициент 2.02). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.28% при 563 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на FC WIL 1900 като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC Aarau като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 15:30:04 · Заключен: 2026-08-31 19:55:04

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между FC WIL 1900 и FC Aarau завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на FC WIL 1900 като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой FC WIL 1900 получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Aarau като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой FC Aarau получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.47. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 22:32:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.