📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W L W L
0
🏟 Stadion Kleinfeld , Kriens
✔ Краен резултат
2
2
Жълти картони
0
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 SC Kriens 🟡 Равенства Stade Lausanne-Ouchy 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: SC Kriens

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Rapperswil - SC Kriens 1 - 1 D
28.08.2026 SC Kriens - Stade Nyonnais 3 - 0 W
22.08.2026 FC WIL 1900 - SC Kriens 0 - 2 W
16.08.2026 Cham - SC Kriens 2 - 0 L
07.08.2026 SC Kriens - Yverdon Sport 0 - 2 L

📆 Последни мачове: Stade Lausanne-Ouchy

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Stade Lausanne-Ouchy - Étoile Carouge 3 - 0 W
28.08.2026 FC Winterthur - Stade Lausanne-Ouchy 1 - 1 D
21.08.2026 Neuchatel Xamax FC - Stade Lausanne-Ouchy 1 - 2 W
16.08.2026 Italien - Stade Lausanne-Ouchy 1 - 8 W
07.08.2026 Stade Lausanne-Ouchy - Rapperswil 2 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между SC Kriens и Stade Lausanne-Ouchy е насрочена за 04.09.2026 17:30 в Challenge League. Посоченият стадион е Stadion Kleinfeld, Kriens. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

SC Kriens е на позиция 2 с 9 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:3. Записаната форма е WWLWL. Stade Lausanne-Ouchy е на позиция 1 с 11 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 5:1. Записаната форма е DWWDW.

Последни резултати

SC Kriens има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLLWLDDW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Stade Lausanne-Ouchy има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWWDWWLL. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка SC Kriens -0.25 / Stade Lausanne-Ouchy +0.25 подкрепя Stade Lausanne-Ouchy със средна промяна 2.20 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 28 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на SC Kriens като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Stade Lausanne-Ouchy като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 4.50 жълти, 0.50 червени и 5.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 6 завършени мача (66.7% покритие).

Генериран: 2026-09-04 15:00:05 · Заключен: 2026-09-04 19:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между SC Kriens и Stade Lausanne-Ouchy завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на SC Kriens като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой SC Kriens получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Stade Lausanne-Ouchy като гост беше изчислен от 2 мача със средно 4.5 жълти, 0.5 червени и 5 общо картона на мач. В този двубой Stade Lausanne-Ouchy получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 50%, а червен картон в 50% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Stade Lausanne-Ouchy с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.2 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 21:52:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.