Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 31.07.2026 | Stade Nyonnais - Rapperswil | 1 : 2 |
| 15.05.2026 | Rapperswil - Stade Nyonnais | 2 : 1 |
| 20.03.2026 | Stade Nyonnais - Rapperswil | 2 : 1 |
| 17.10.2025 | Rapperswil - Stade Nyonnais | 1 : 0 |
| 01.08.2025 | Stade Nyonnais - Rapperswil | 1 : 0 |
| 19.04.2023 | Rapperswil - Stade Nyonnais | 2 : 4 |
| 15.10.2022 | Stade Nyonnais - Rapperswil | 0 : 4 |
| 16.04.2022 | Rapperswil - Stade Nyonnais | 1 : 1 |
| 30.10.2021 | Stade Nyonnais - Rapperswil | 1 : 0 |
| 05.06.2021 | Stade Nyonnais - Rapperswil | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Rapperswil - Stade Nyonnais | 1 - 4 | L |
| 23.10.2026 | FC WIL 1900 - Rapperswil | 2 - 2 | D |
| 16.10.2026 | Rapperswil - FC ST. Gallen | 0 - 2 | L |
| 09.10.2026 | Rapperswil - Stade Lausanne-Ouchy | 0 - 3 | L |
| 18.09.2026 | Neuchatel Xamax FC - Rapperswil | 0 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Rapperswil - Stade Nyonnais | 1 - 4 | W |
| 23.10.2026 | FC Winterthur - Stade Nyonnais | 4 - 0 | L |
| 16.10.2026 | Stade Nyonnais - FC Basel 1893 | 0 - 3 | L |
| 09.10.2026 | Stade Nyonnais - FC Aarau | 2 - 1 | W |
| 18.09.2026 | FC WIL 1900 - Stade Nyonnais | 5 - 0 | L |
Предстоящата среща между Rapperswil и Stade Nyonnais е насрочена за 30.10.2026 18:30 в Challenge League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Rapperswil е на позиция 8 с 11 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 17:21. Записаната форма е DLWWL. Stade Nyonnais е на позиция 10 с 5 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 8:28. Записаната форма е LWLLL.
Rapperswil има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWWLDLLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Stade Nyonnais има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLLLDLDW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 2.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 10 директни срещи Rapperswil има 5 победи, равенствата са 1, а Stade Nyonnais има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 84/100, успеваемост на групата 83.54% при 1567 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Rapperswil като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.40 жълти, 0.20 червени и 2.60 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 20.0%, 20.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 11 завършени мача (90.9% покритие). Дисциплинарният профил на Stade Nyonnais като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.60 жълти, 0.20 червени и 2.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 60.0%, 40.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 11 завършени мача (90.9% покритие).
Срещата между Rapperswil и Stade Nyonnais завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.7 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Rapperswil като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 2.4 жълти, 0.2 червени и 2.6 общо картона на мач. В този двубой Rapperswil получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.4 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 20%, а червен картон в 20% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Stade Nyonnais като гост беше изчислен от 5 мача със средно 2.6 жълти, 0.2 червени и 2.8 общо картона на мач. В този двубой Stade Nyonnais получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.8 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 60%, 5+ в 0%, а червен картон в 20% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.