📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L D ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
0
D W W ? ?
Владение на топката
44%
56%
22
Общо удари
17
8
Точни удари
3
9
Неточни удари
10
7
Корнери
13
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Засади
1
17
Удари в наказателното поле
11
5
Удари извън наказателното поле
6
5
Блокирани удари
4
3
Спасявания
6
11
Нарушения
8
212
Точни пасове
278
306
Общо пасове
370
8
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

1
3
6
🟢 Grasshoppers 🟡 Равенства FC ST. Gallen 🔴
Дата Мач Резултат
14.02.2026 FC ST. Gallen - Grasshoppers 0 : 0
21.12.2025 Grasshoppers - FC ST. Gallen 1 : 2
25.10.2025 FC ST. Gallen - Grasshoppers 5 : 0
22.05.2025 Grasshoppers - FC ST. Gallen 2 : 0
08.03.2025 FC ST. Gallen - Grasshoppers 3 : 1
10.11.2024 Grasshoppers - FC ST. Gallen 1 : 2
11.08.2024 FC ST. Gallen - Grasshoppers 1 : 0
16.03.2024 Grasshoppers - FC ST. Gallen 1 : 1
28.10.2023 FC ST. Gallen - Grasshoppers 3 : 1
23.09.2023 Grasshoppers - FC ST. Gallen 1 : 1

🗓 Последни мачове: Grasshoppers

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 FC Vaduz - Grasshoppers 5 - 2 L
23.08.2026 Grasshoppers - FC Sion 0 - 0 D
15.08.2026 Regensdorf - Grasshoppers 0 - 5 W
08.08.2026 Servette FC - Grasshoppers 2 - 1 L
02.08.2026 Grasshoppers - FC Lugano 1 - 4 L

📆 Последни мачове: FC ST. Gallen

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 FC ST. Gallen - FC Thun 3 - 4 L
27.08.2026 FC ST. Gallen - FC Nordsjaelland 2 - 3 L
23.08.2026 FC Lugano - FC ST. Gallen 0 - 0 D
20.08.2026 FC Nordsjaelland - FC ST. Gallen 1 - 0 L
16.08.2026 Thalwil - FC ST. Gallen 0 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Grasshoppers и FC ST. Gallen е насрочена за 02.09.2026 18:30 в Super League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Grasshoppers е на позиция 11 с 1 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:5. Записаната форма е LLD. FC ST. Gallen е на позиция 4 с 7 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 5:3. Записаната форма е DWW.

Последни резултати

Grasshoppers има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLDLLWWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. FC ST. Gallen има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWWDWWLW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Grasshoppers има 1 победи, равенствата са 3, а FC ST. Gallen има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Grasshoppers -0.25 / FC ST. Gallen +0.25 подкрепя Grasshoppers със средна промяна 1.66 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 52 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 19, оценка 82/100, успеваемост на групата 81.52% при 1472 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Grasshoppers като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC ST. Gallen като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-02 16:02:21 · Заключен: 2026-09-02 20:10:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Grasshoppers и FC ST. Gallen завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 20 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.8. В мача бяха отчетени общо 20 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Grasshoppers като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Grasshoppers получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC ST. Gallen като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой FC ST. Gallen получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Grasshoppers с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.66 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 19. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 22:50:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.